Ana sayfa Banka Haber Teb Bankası Atmsi Kartımı Yuttu Nasıl Alabilirim

Teb Bankası Atmsi Kartımı Yuttu Nasıl Alabilirim

0
Teb Bankası Atmsi Kartımı Yuttu Nasıl Alabilirim

Türkiye’de bankacılık sektörünün dijital platformlar üzerinden yürütülebilmesi adına birçok önemli çalışmaya imza atmış olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerinin yapacakları başvurularda kolaylık sağlamasının yanı sıra, yaşanabilecek tüm sorunlar için de onlara anlık çözümler sunmaktadır. Yaşanabilecek her türlü sorun için oluşturulan müşteri hizmetleri ağı sayesinde, kişiler banka şubelerine bağlı kalmadan tüm işlemlerini birkaç dakika içerisinde tamamlayabilmektedir. Özellikle TEB ATMsi kartımı yuttu ya da ATM’den kartını teslim alamamaktan şikayetçi olan kişiler için de, bu hizmetler son derece kolaylık sağlamaktadır.

TEB ATMsi kartımı yuttu diyen kişilerin, doğrudan bankanın müşteri hizmetlerini araması, hem kartlarını güvenceye almaları hem de kartlarını teslim alabilmeleri adına son derece önemlidir. Çünkü, kartınızın ATM’de sıkışması durumunda, doğrudan kartınızın iptal edilmesi ve size yeni bir kart temin edilmesi gerekmektedir. Bu da genel merkez tarafından yapıldığından dolayı doğrudan 0850 200 0 666 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Burada yapacağınız görüşme doğrudan bankanın çağrı merkezi aracılığı ile yapılacaktır. Bu yüzden, müşteri temsilciniz ile görüşme yapacaksınız. Numara arandığı zaman doğrudan bir IVR size hizmet sunacak ve sizin de burada ilk menüye yani kayıp, çalıntı kart ile şüpheli işlem bildirimlerinin olduğu menüden işlem yapmanız gerekmektedir. Yapılacak olan işlemlerde az önce de belirttiğimiz üzere müşteri temsilcisi size destek olacaktır. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmede kartınız iptal edilecek ve yenisi tarafınıza yönlendirilecektir. Burada hangi adresinize kartınızın gönderilmesini istediğinizi belirtebilirsiniz.

Görüldüğü üzere, kişilerin kartlarını bir süre kullanamamasına neden olan bu duruma karşı bile banka tarafından anlık çözüm sağlanmaktadır. 0850 200 0 666 numarasından yapacağınız görüşmede aynı zamanda nakit çekim işlemleriniz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Eğer ATM’nin yuttuğu kartınız doğrudan hesap kartınız ise, bunun için banka şubelerinden destek alabilirsiniz. Kartınız tarafınıza ulaştırılana kadar kimliğinizi yanınıza alarak banka şubesinden para çekme işlemi yapabilir ya da QR kod kullanarak mobil uygulamanız yardımı ile banka ATM’sinden para çekme işlemi yapabilirsiniz. Müşteri temsilcinizin direktifleri sonrasında, kartınızı beklemeye gerek kalmadan 24 saat içerisinde banka şubesinden de teslim alabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin