Kapalı

Teb Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Teb Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Teb Bankası geniş müşteri kitlesine ulaşmayı başarabilen Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer almaktadır. Teb Bankası yurt içinde ve yurtdışında finans hizmeti sunarken bireysel ve kurumsal bankacılık alanlarında da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Teb Bankası en yenilikçi ve teknolojik bankalar arasında kabul edilir ve bu bağlamda tüm bankacılık işlemlerini mobil bankacılık, telefon bankacılığı, ATM, internet bankacılığı gibi dijital kanallarla da yürütmektedir.
Teb Bankası ATMleri yüzlerce yerde bulunur ve müşterilere 7/24 hizmet sağlamak için özel tasarlanmıştır. Teb Bankası müşterilerini korumak ve tüm müşterilerine eşit davranmak amacıyla günlük para çekim limiti belirlemiştir.
Teb Bankası atm günlük para çekim limiti ile müşteriler güvence altına alınmaktadır.

Teb Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti Ne Kadar?

Teb Bankası para çekme limiti
tüm müşterilere aynı kurallar ile uygulanmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) şubelerinde ise para çekme limiti bulunmamaktadır bu sayede müşteriler hesaplarında bulunan tüm parayı tek seferde çekebilmektedir. Ancak mesai saatine yetişemeyen kişiler ise ATM üzerinden belirli limit de para çekebilirler, daha fazlası için bankanın belirlediği oranda komisyon ve faiz ödemesi gerekmektedir.
Teb bankası atm günlük para çekme limiti 1000 TL olarak belirlenmiştir bu tutarın üstünde para çekmek isteyen kişiler en az 10 TL para ödeyerek istedikleri tutarı ATM’lerden alabilir.
Teb Bankası para yatırma limiti ise 6000 TL olarak belirlenmiştir bu uygulama ile ATM’ler tüm müşterilere hizmet sağlayabilmektedir. Hesaba para yatırma işlemi için kartlı ya da kartsız işlemlerde ise 20 bin TL’dir. Tek seferde daha yüklü miktarda para yatırmak isteyen müşteriler şubelerden yararlanabilir.

Teb ATM Para Çekme Limiti

ATM’ler yılın her günü ve saatinde teknik arızalar yaşanmadığı takdirde hizmet sağlayan özel sistemlerdir. Müşterilerini korumak isteyen Teb Bankası, para çekme limiti ile güvence sağlamaktadır. Çeşitli sebeplerle kartını kaybeden veya çaldıran kişilerin hesabında olan tüm paranın alınmaması için uygulanan bu sistem ile pek çok mağduriyetin de önüne geçilmektedir. Teb atm para çekim limiti müşteriler tarafından olumlu karşılanmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top