Ana sayfa Banka Haber Taksit Ertelemeli Kredi Kampanyaları 2017

Taksit Ertelemeli Kredi Kampanyaları 2017

0
Taksit Ertelemeli Kredi Kampanyaları 2017
taksit ertelemeli kredi

Hem ihtiyaç hem de konut kredileri banka müşterileri için son derece önemli bankacılık ürünleridir. Taksit ertelemeli kredi kampanyaları ile 2017 yılı dahilinde çok uygun faiz oranları ile harcama yaptığınız kredilere , ek süre yani taksit öteleme veya taksit erteleme kampanyalarından yararlanmak mümkün! Kredi başvurularında bireyler artık taksit ertelemesi olan kredilere daha fazla önem gösteriyor ve tercih ediyor. Bu nedenle bir sonraki ay ödemek yerine +3 ay ertelemeli kredi almak daha da mantıklı geliyor.

Taksit Ertelemeli Krediler

Kredi borçlarının daha kolay bir şekilde ödenmesi, kişilerin maddi anlamda sıkıntı yaşadıkları anlarda da borçlarını ödeyemedikleri için mağdur olmalarını engellemek adına, bankalar tarafından taksit ertelemeli kredi verilmektedir. Bu krediler, kişilerin başvuruları üzerine yapılsa da, alınmış olan krediden bu tarz bir özelliğin bulunması gerekmektedir. Yani, alınan her kredi için taksitlerin ileri ki bir döneme ertelenmesi kesinlikle mümkün değildir.

Taksit ertelemeli kredi alan kişiler, bu haklarını isterlerse kredilerini ilk aldıkları an kullanabilirler. Yani, onaylanan bir kredi olduğu zaman, taksitlerini hemen ödemeye başlayabilecekleri gibi, bir, iki ya da üç ay kadar erteleyerek, kendilerine zaman tanıyabilirler. Ayrıca bu erteleme işlemleri, kredinin ödenmeye başlandığı ve sonraki dönemlerde ortaya çıkan problemleri gidermek için de kullanılabilmektedir. Eğer kredi paketinizde bu tarz bir özellik bulunuyorsa, bankaya başvurarak talimatınız üzerine borcunuzu üç aya kadar erteleyebilirsiniz.

Kredi borcunun taksitlerini ertelemek isteyen kişilerin bilmesi gereken diğer bir durum ise vade sürelerinde ortaya çıkmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, ihtiyaç kredilerinde en fazla vade süresini 48 ay olarak belirlemiştir. Eğer siz de ihtiyaç kredinizi 48 ay vade ile almışsanız, borcunuzu ertelemiş olsanız bile vade süresi uzamayacaktır. Örnek ile açıklayacak olursak; iki ay ertelenen kredi taksitinizin ertelenen tutarları eşit parçalara bölünerek, bir sonraki taksitlerinize eşit miktarda dağıtılacaktır. Bundan dolayı, vade süresinin uzaması hiçbir şekilde mümkün değildir.

İNG Bank 2017 ödemeli ihtiyaç kredisi

Ülkemizdeki kredi kampanyaları arasında önemli bankalardan biri olan ing bank, 2017 ihtiyaç kredisi türünde ertelemeli kredi veren bankalar arasındadır. Deneyimli bankalar arasında olan ing bank, 3 ay ertelemeli kredi başvurularında masrafları en az olan ve hızlı onay verenler arasında.

İhtiyaç kredileri kampanyalarında 2017 yılı için faiz oranları %1,09 oranından başlıyor. 5,000 TL ve 10,000 TL arasında 12/36/48 aya varan kredi vadeleri ile kredi faiz oranını kredi notu yüksek olanlar için daha düşük seviyeler beklemekte.

Başvurular online, ing bank şubeler ve internet bankacılığı üzerinden alınmakta. Turuncu banka olarak hafızalara kazınan ing bank ara ara bu güzel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile başarılı sonuçlar almakta.

TEB ertelemeli kredi 2017

Türkiye ekonomi bankası yani kısa adı ile TEB, gerek bankacılık gerekse de ekonomik açıdan üst seviye bankalar arasındadır. TEB özellikle cepteteb kredi kartı sayesinde müşteri sayısını bir önceki yıla oranla 2’ye katlamış ve bu kulvarda en başarılı sonuçlar alan bankadır diyebiliriz.

TEB bir tık ile hızlı kredi onayı verdiği gibi (kredi notu önemli), onaylanan kredi için +3 ay erteleme fırsatı sunan bankalar arasında. Aynı işlemeli cepteteb kredi kartı harcamalarında da yapmaktadır. Yani yine alışveriş sonrasında kredi kartı harcamanızı veya ekstrenizi öteleme fırsatı sunar. Teb ertelemeli krediler de ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,35 görünse de daha düşük oranlar çıkabilir başvuru esnasında. Özellikle 10,000 TL tutarındaki kredi başvurusunda vade süresi 24 ay için aylık ödenecek tutar 500 lira civarıdır.

Vakıfbank ertelemeli kredi başvurusu

3 ay erteleme yapan bankalar arasında devlet bankası olan vakıfbank, 2017 yılı çin esnaf ve kobilere çok uygun faiz oranları ile ertelemeli ihtiyaç kredisi sunmakta. 36 ve 48 aya kadar vade seçenekleri dahilinde, 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunan Vakıfbank, 2017 ertelemeli krediler arasında yer edinerek bir çok bireye ekonomik destek sunmaya devam ediyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin