Kapalı

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Alabileceğiniz Bankalar

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Alabileceğiniz Bankalar

Müşterileri için en hızlı ve en kolay bankacılık işlemlerini sağlamak için yarışan bankalar teknolojinin de imkanlarından yararlanarak şubeye gitmeden kredi veriyor.
Dijital bankacılık alanında altyapı çalışmaları devam ediyor ve her banka internet bankacılığı ile kendini geliştiriyor. Müşterilerden tam puan alan dijital bankacılık kanalları ile pek çok işlem şubesiz yapılabiliyor. Şubesiz bankacılık hizmetinde gözde olan uygulamalardan biri de kredi kullanımı. Müşterilerin kredi notuna göre belirlenen kredi miktarı, müşteri hesaplarına tanımlanıyor ve anında kredi işlemi tamamlanıyor.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Uzun sayfalar boyunca imza atmak, çeşitli belge ve evrakları toparlamak, kredi başvurusu sonucu için uzun süre beklemek neredeyse tarih oluyor. Hızlı kredi konusunda birbirleriyle yarışan bankalar müşterilerine en pratik çözümü sunmaya çalışıyor.
Kredi başvurusu yapmak için mobil bankacılık veya internet bankacılık kanallarını kullanabilir anında hızlı kredi alabilirsiniz.
Şubeye gitmeden anında kredi veren bankalar ile anlaşmanız yoksa bile TC kimlik numaranızı SMS ile gönderebilir hızlı kredi alabilirsiniz.
• ING Bank: 5000 TL kredi fırsatı sunan ingbank mobil uygulama ve internet bankacılığı ya da SMS ile her an kredi hizmeti sağlamaktadır. ING bankası müşterilerine özel 48 aya kadar vade imkanı sunuyor. Yüksek miktarda kredi ihtiyaçları ise şu an için sadece şubeler tarafından sağlanıyor.
• Akbank: Dijital bankacılık kanallarını en etkili kullanan bankalardan biri de Akbank’tır. Akıllı telefonlara indirilebilen Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra telefonu sallamanız kredi başvurusu için yeterli olmaktadır. Akbank hızlı kredi başvurusu olumlu sonuçlandığında ödeme imkanları, faiz ve taksit oranları tüketicilere bildirilmektedir. 24 saat içinde ise kredi tutarı hesabınıza yatırılmaktadır.
• Enpara: QNB Finansbank destekli olan Enpara yalnızca dijital ortamda hizmet sunuyor. Kredi ve kredi kartı başvurusu internet üzerinden anında yapabilirsiniz. Kredi başvuruları sonucunda istenilen tutar enpara hesabı ya da QNB Finansbank hesabına aktarılabilir.
• Yapıkredi Bankası: Anında hızlı kredi fırsatı sunan diğer bir banka ise Yapıkredidir. Yapıkredi mobil uygulaması ile anında kredi çekebilirsiniz. İstediğiniz tutar şubeye gitmeden hesabınıza aktarılacaktır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top