Ana sayfa Banka Haber Şubesiz Kredi Veren Burgan Bank Kefil İstemiyor

Şubesiz Kredi Veren Burgan Bank Kefil İstemiyorŞubesiz Kredi Veren Burgan Bank Artık Kefil De İstemiyor

Kredi Nasıl Alınır?

Burgan Bank’ tan dijital ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmak artık çok kolay. Dilediğiniz tutarı ve vadeyi ihtiyaç kredisi aracımız ile hesaplayabilirsiniz. Birkaç dakikada başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvurunuzdan olumlu bir cevap aldığınızda sizi adresinizde ziyaret ederek, belgeleriniz için imzanızı alacağız. 

Daha sonra yapmanız gereken şey internet bankacılığı üzerinden masrafsız kredinizi çekip kullanmak olacaktır.

Kredi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Dijital Kredi başvurusu için istenen belge sadece kimliğinizdir. Kefil, teminat ve gelir belgeleriniz olmadan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Burgan Bank Dijital Kredinin AvantajlarıBurgan Bank’ ta kredi tahsis ücreti veya başka bir isim altında hiçbir masraf ödemezsiniz. Özel ihtiyaç kredisi faizlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca zorunlu sigortasız kredi seçeneğini de Burgan Bank’ ta bulabilirsiniz. En uygun kredi hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yaparken kredi hesaplama araçlarından faydalanıp, kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Kredi faiz oranları, taksit tutarı, kredi tahsis ücreti, sigorta maliyeti alınan masrafları göz önünde bulundurmayı unutmayın.

İhtiyaç Kredisi Kimlere Verilir?

İhtiyaç kredisi finansal ihtiyaçlarını karşılamak için bankaya başvurup talebi banka tarafından onaylanan tüm bireysel müşterilere verilir. Burgan Bank’ tan 40.000 liraya kadar dijital ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve sonucunu anında öğrenebilirsiniz. BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here