Ana sayfa Banka Haber Sıfır Araç satışında faiz oranları ve bayi kampanyaları

Sıfır Araç satışında faiz oranları ve bayi kampanyaları

0
Sıfır Araç satışında faiz oranları ve bayi kampanyaları

Ülkemizde 50 milyonu aşkın binek ve ticari aralar mevcut olup son dönemlerde yüzbinlerce ailede birden fazla araç bulunmaktadır. Oto aralarının sıfır alım satım ve ikinci el piyasası oldukça likidite olup para payı ve Pazar hareketliliği çok fazladır. Özellikle sıfır oto alım işlemlerinde orta gelirli insanların da ara sahibi olabileceği oto sıfır faiz oranları bayi kampanyaları ile her marka aracın farklı serileri satın alma kabiliyetleri oluşmaktadır.

Oto kampanyalarında % 0 faiz oranları ile 36 aya kadar aran vadelerde sıfır araçların satışı mümkün olmaktadır. Oto bayilerine yaptığınız başvurular sonucunda bayilerin sizlerin bankalar arası bilgi havuzundan elde edeceği banka borç bilgilerin, kredi kartı ödeme bilgileriniz, bankalara düzenli ödeme bilgileriniz ve düzenli gelirlerinizin belgeli tespiti sonucu başvurularınıza olumlu veya olumsuz cevap verilmektedir.

Sıfır oto alımlarında bayiler sizler için % 0 faiz ile birlikte 1250 TL’ ye varan indirimlerde sunmaktadır. Özellikle Nisan ve Eylül aylarında bahar kampanyaları yapan bayiler sıfır otomobillerin sizlere ulaşması için gerekli özveri ve yardımı sağlamaktadırlar.

Sıfır otomobil satın alırken bayi kampanyalarında % 0 faiz söz konusu olabilir ancak aracın benzinli veya dizel olması, otomatik vites veya manuel olması ile ödeme seçeneklerinde sunulan vade farkına göre araç fiyatının belirlenmesi değişkenlik göstermektedir.

Oto kampanyalarında bayiler, sıfır araç satışında % 0 faiz ile birlikte ödeme planında ilk ödeme tarihini 3 – 6 ay öteleme gibi önemli avantajlar sunmaktadırlar.
Sıfır araç satın alma ve sıfır faiz kampanyaları genellikle sınırlı stok satışları mevcut olup bir an önce kampanyadan yararlanmak için başvurular yapılmalı ve belirlenen sıfır araç satın alma işlemleri başlatılmalıdır.

Bayiler sıfır araç satma işlemlerinde müşterilerine % 0 faiz imkânı ile aracın % 100 fiyatına kadar kredi kullanma imkânı sağlamaktadırlar.
Bayilerin kredileri genellikle araç markasına sahip olan şirketin sahip olduğu finans kurumundan sağlarlar. Bu açıdan kredi imkânı sağlama kriterleri ve hakları bulunmaktadır. Finans şirketleri kredi kullandırırken büyük oranda küçük miktarlarda dosya masrafları talep etmekte ve bu dosya masraflarını araç fiyatından ayrı olarak sizlerden tahsil etmektedirler.

herkesin istediği otoya sahip olması ve doyasıya gezmesi dileğiyle.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin