Kapalı

Self Servis World Nedir?

Self Servis World, kendi kampanyalarınızı düzenlemenize olanak sağlayan ve Türkiye’de bir ilk olan kampanya yönetimi platformudur. Düzenlediğiniz kampanyaları, Yapı Kredi’nin kampanya yönetimi tecrübesi ve bilgi birikimiyle size özel belirlenen Yapı Kredi kredi kartı müşterilerine, SMS ve e-posta ile duyurabilirsiniz. Üstelik kampanya detaylarınız worldcard.com.tr’de size özel tasarlanan sayfada duyurulur, işyerlerinizin adresine ve harita üzerinde konumlarına yer verilir.

Self Servis World ile kazancınıza kazanç, gücünüze güç katın! World’ün desteği her yerde yanınızda! sloganı ile her zaman yanınızda olacaktır.

Self Servis World ile işyerlerinize özel kendi puan ve indirim kampanyalarınızı oluşturabilir, bu kampanyalarınızı SMS ve e-posta ile size özel olarak hazırlanan kampanya hedef kitlenize duyurabilirsiniz.

Self Servis World’e Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nde yer alan Üye İşyeri menüsü altından ulaşabilirsiniz. Kurumsal İnternet Şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız şubenizden yeni bir şifre alabilir, adınıza kayıtlı aktif bir kredi kartınız varsa KOBİ’niz için anında şifre oluşturabilirsiniz.

Self Servis World’de sizi neler bekliyor?

“Aktif Müşteri Kampanyası”, “Potansiyel Müşteri Kampanyası”, “Eski Müşteri Geri Kazanım” veya “Genel Kampanya” seçenekleri ile kampanyanıza özel oluşturulacak hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.

“Akıllı Kitle Seçimi” uygulaması milyonlarca Yapı Kredi kredi kartı müşterisi arasından kampanyanıza en uygun müşteri kitlesini size özel olarak oluşturur.

Kampanyalarınızı Yapı Kredi’nin sizin için hazırladığı SMS ve e-posta şablonlarından istediğinizi seçerek duyurabilirsiniz.

Kampanyalarınızı hedef kitlenize size özel tasarlanan worldcard.com.tr’deki kampanya detay sayfanız ile birlikte duyurabilirsiniz.

Kampanyalarınız ile ilgili detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Self Servis World ile Neler Yapılır?

Self Servis World ile işyerleriniz için kendi belirleyeceğiniz kritlerlerde Yapı Kredi kredi kartlarına özel puan veya indirim ödüllü kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Kampanya hedef kitlenizi seçerek, hedef kitlenize özel “Aktif Müşteri Kampanyası”, “Potansiyel Müşteri Kampanyası”, “Eski Müşteri Geri Kazanım” veya “Genel Kampanya” oluşturabilirsiniz. Kampanya hedef kitlenizi, seçtiğiniz kampanya tipi dışında belirlediğiniz cinsiyet, yaş vb. seçimlerinizle özelleştirebilirsiniz.

Üstelik “Akıllı Kitle Seçimi ” uygulaması milyonlarca Yapı Kredi kredi kartı müşterisi arasından kampanyanıza en uygun müşteri kitlenizi seçebilirsiniz. Böylece yeni müşteri adedinizi artırabileceğiniz gibi, eski müşterilerinizi geri kazanarak veya mevcut müşterilerinizin bağlılığını artırarak da cironuzda ve gelirinizde artış sağlayabilirsiniz.

Kampanyanızı Yapı Kredi’nin size özel hazırladığı içeriklerden istediğinizi seçerek SMS ve e-posta ile kampanya hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Ayrıca kampanya detaylarınız, worldcard.com.tr’de özel tasarlanan sayfada duyurulur, işyerlerinizin adresine ve harita üzerinde konumlarına yer verilir. Self Servis World ile sona ermiş veya sürmekte olan kampanyalarınızı takip edebilir, kampanyalarınıza ait detaylı raporlar alabilirsiniz.

Self Servis World Nasıl Kullanılır?

Self Servis World üyeliğinizi gerçekleştirebilmek için öncelikle Yapı Kredi World Üye İşyeri olmanız gerekir.

Eğer mevcutta World Üye İşyeri’yseniz, Self Servis World’e Kurumsal İnternet Şubesi’ndeki “Üye İşyeri” menüsünden erişebilirsiniz. Self Servis World üyeliğinizi başlatmak için üyelik sözleşmenizi, müşteri statünüze göre Kurumsal İnternet Şubesi’nden online olarak veya Yapı Kredi şubelerimize gelerek imzalayabilirsiniz. Üyeliğinizin tanımlanmasıyla birlikte, Self Servis World platformuna giriş yaparak “Yeni Kampanya Oluşturma” sekmesinden kampanyalarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Eğer Yapı Kredi World Üye İşyeri değilseniz, size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayabilir ve üye işyeri olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Daha fazla ayrıntı için ; http://www.yapikredipos.com.tr/self-servis-world/self-servis-world-nedir.aspx

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top