Ana sayfa Çiftçi Kredileri Şekerbank Hayvancılık Kredileri

Şekerbank Hayvancılık Kredileri

0
Şekerbank Hayvancılık Kredileri

Özellikle hayvancılık kredileri konusunda ülkemizde birçok çiftçiyi bugüne kadar desteklemiş olan Şekerbank, bundan sonra da desteklerini sürdürecek gibi… Şekerbank’ın bu başlık altında halihazırda birçok kredisi bulunuyor. Şekerbank hayvancılık kredilerinden yararlanmak için öncelikle bu kredilerin taşıdığı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Dönem dönem farklı kredilere de imza atan Şekerbank’ın hiçbir zaman değişmeyen bazı özel kredileri var.

Bu kredilerden bazılarını sıralamak gerekirse, süt sığırcılığı ve besicilik kredisi, küçükbaş süt hayvancılığı ve besicilik kredisi, tavukçuluk kredisi başta olmak üzere su ürünleri kredisi ve arıcılık kredisi… Bu kredilerin tamamı Şekerbank’ın müşterilerine sunduğu krediler arasında bulunuyor.

Şekerbank’ın müşterilerine sunduğu Şekerbank tarım ve hayvancılık kredilerinin yanı sıra hasat kart, hasat pos ve aile çiftliği gibi bazı özel imkanlar da bulunuyor. Çiftçileri her bakımdan, her zaman destekleyen Şekerbank’ın kredi şartları da o kadar ağır değil. Her ne kadar bu şartlar çekilecek kredinin ismine göre şekillense de, bir örnek vermek gerekirse, süt sığırcılığı ve besicilik kredisi 60 aya varan vade ile birlikte sunuluyor.

Yılda bir ödeme imkanı da yine bu kredi ile müşterilere veriliyor. Süt hayvancılığı dolayısıyla satın alınacak hayvanlarda da bazı şartlar aranıyor. En az beş baş ve üzeri hayvan sayısı süt hayvancılığı kredisi için, en az on baş ve üzeri hayvan sayısı ise besicilik kredisi için şart koşuluyor.

Bu tarz farklı şartları karşılamadan bu kredileri almak isterseniz, Şekerbank size olumsuz yanıt verecektir. Bu olumsuz yanıtı almamak için Şekerbank çiftçilik kredilerine başvurmadan önce kredilerin şartlarını iyi bir şekilde öğrenmeli ve yerine getirmelisiniz. Bu kredilerin tam şartlarına Şekerbank’ın internet adresi üzerinden veya Şekerbank Çiftçi kredileri başlıklı yazımızdan tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Şekerbank özellikle çiftçilik kredileri konusunda müşterilerine oldukça esnek davranıyor ve düşük kredi miktarı ile destek oluyor. Bu desteklerden yararlanmak için de herhangi bir şartı yerine getirmeniz gerekmiyor. Ancak belirlenen özel şartları elbette ki yerine getirmelisiniz. Bu özel şartları yerine getirmezseniz, Şekerbank’tan hayvancılık kredisi almanız mümkün olmaz. daha fazla ayrıntı için en yakın Şekerbank şubesini ziyaret ediniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin