Ana sayfa Çiftçi Kredileri Şekerbank Hasat Kart Nedir?

Şekerbank Hasat Kart Nedir?

2
Şekerbank Hasat Kart Nedir?

Hasat Kartın Sağladığı kolaylıklar avantajlar, Özellikler?

Tarıma dayalı tüm ihtiyaçlarınızı şimdiden alıp, hasat zamanında elinize toplu para geçtiğinde ödemeniz mümkün. Bu birçok çiftçi için avantajlarla dolu bir haber. Aynı zamanda Hasat Kart’ın anlaşmalı olduğu iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde özel kampanyalardan da yararlanabileceksiniz. Hasat Kart sayesinde sene boyunca rahat bir şekilde ödeme takiplerinizi yapıp, ister sene sonu, ister sene içindeki belli aralıklarla borcunuzu kapatın.

Hasat kartı tıpkı kredi kartınızmış gibi kullanıp, alışverişlerinizi yapabilir, bir banka kartı gibi gidip Şeker Bank şubelerinden para çekebilirsiniz. Hayvancıların, veterinerlerin ve çiftçilerin yüzünü güldüren bu kart sayesinde artık onlarca çiftçi hasat zamanının gelmesini beklemeden sene içinde neye ihtiyacı varsa alacak, hasat zamanı gelince borcunu ödeyebilecek.

Hasat kartın anlaşmalı olduğu yerlerden alışveriş yaptığınızda 6 aya varan taksit imkanları elde etmenin yanı sıra %0 faiz ile cebinizi rahatlatacaksınız. Üreticinin dostu olan Şeker Bank’ın Hasat kart imkanından bir an önce faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Dilerseniz sene içinde ödemelerinizi yapıp, limit boşluğu oluştuğunda kalan meblağı nakit olarak da kullanabilirsiniz. Tarsim sigorta primlerinizi öderken de Hasat Kart imkanından faydalanabilir, sene içinde rahat günler yaşayabiliriniz.


Hasat Karta Nasıl Başvurulur Kimler alabilir?

Hasat karta size en yakın Şeker Bank şubesinden başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sırasında size verilen başvuru formunu doldurup, nüfus cüzdan fotokopisi ve tarımla uğraştığınızı kanıtlayan bir belge ile sizler de Hasat Kart kullanıcısı olabilirsiniz.

Birçok çiftçi sene içinde kara kara hasat zamanını düşünürken sizler herkesten bir adım önde olup, hasat zamanı diye beklemeden ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Tarımsal faaliyetlerle uğraşan kişilere son senelerde işlerini kolaylaştırmak için birçok kolaylığın sağlandığını biliyoruz. Hasat kart da onlardan bir tanesi.


Hasat Kartın Faiz oranları, ve ödeme ne zaman yapılır?

Hasat kart ödemelerini isterseniz banka ile anlaştığınız tarihte yani sizin hasat zamanınızda, isterseniz sene içinde belirli periyotlarda, yani elinize para geçtikçe ödeyebilirsiniz. İşleri zorlaştırmaktan değil, kolaylaştırmaktan yana olan bankaların size sunduğu Hasat Kart hakkında detaylı bilgiyi Şeker Bank şubesinden alabilirsiniz.

Hasat kartın anlaşmalı olduğu alışveriş yerlerinden harcama yaptığınız takdirde 6 aya varan taksit imkanları elde etmenin yanı sıra %0 faiz ile cebinizi rahatlatmış olacaksınız. Tarımla uğraşıyorsanız ve bir Şeker Bank müşterisi iseniz hemen size en yakın şeker Bank şubesine gidin ve bir Hasat Kart müşterisi olun. Bir diğer konumu olan Şekerbank Çiftçi kredileri başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

2 Yorum

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin