Ana sayfa Esnaf ve KOBİ kredileri Şekerbank Güncel Bireysel ve esnaf Kredileri

Şekerbank Güncel Bireysel ve esnaf Kredileri

0
Şekerbank Güncel Bireysel ve esnaf Kredileri

Şeker Bank Esnafa Yönelik Kampanyalar
Şeker bank 20 yılı aşkın süredir sadece bireysel müşterilerine değil özellikle işletme, tarım, ticari ve KOBİ kredilerinde son derece avantajlı oranlar ve sürekli güncellenen kampanyalar ile ülke ekonomisine ve ülkede yer alan işletmelere katkılar sağlamaktadır.

Şekerbank esnafa yönelik kampanyalarını İşletme / Tarım ve Ticari / KOBİ olarak iki kategoriye ayırabiliriz.

Ticari / KOBİ esnafına yönelik kampanyalar
Şekerbank ülke genelinde 312 şube ile ticari / KOBİ kredileri ile işletmelere avantajlar sunmaktadır. İşletmelere kısa ve uzun vadede nakdi krediler, yabancı para nakdi, ticari taşıt kredileri, ticari gayrimenkul kredileri adı altında özel kredi imkânları sunmaktadır. Şekerbank nakit yönetimi konusunda ticari müşterilerine aylık ödemeleri, SGK giderleri, personel masrafları ve maaşları konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Ayrıca çek, senet gibi işlemlere çözüm olarak yüksek bütçeli ve limitli ticari Şekerbank Şirket kartı verilmektedir. Şekerbank KOBİ bankacılığı ile müşterilerine Franchising kredisi, Hammadde kredisi, Hayvancılık yatırım kredisi, Kalite belgesi kredisi, KOBİ işletme kredisi altında işletmenin zaman zaman ihtiyaç duyacağı nakit ihtiyacını sağlayacak düşük faizli ve avantajlı krediler sunmaktadır.

İşletme / Tarım esnafına yönelik kampanyalar
Şekerbank esnaf ve işletmelere yönelik kapımız esnafa açık, üreten kart, üreten sigorta, zirai krediler gibi spesifik ihtiyaçlara ve işletmelerin sürdürülebilirliğine katkılar sunmaktadır. İşletmeler yazarkasa post cihazı için 12 – 60 ay arasında ödeme vadesi ve % 1,00 faiz oranı ile kredi sunmaktadır. Ayrıca işletmenizi yenilemeniz için % 1,31 faiz oranı ve 60 ay vade ile ekmek tekneni yenile kredisi mevcuttur.

Şekerbank kahraman kredi ile kredi borçlarınızı % 1,00 faiz oranı ile 3 ay erteleme imkânını müşterilerine sunmaktadır. Hemşerim kredi kampanyası ile mevcut liste zerinden değerlendirilen kredi oranlarında % 20 indirim ile Ülkenin birçok noktasında Hemşerim kredisi vermektedir.
Şekerbank çiftçi esnafı için sergün günısı kampanyası, hayvancılığı destekleme kredisi ve hasada hazırlık kredisi adı altında düşün faiz oranları ile kredi kullandırma seçeneği sunmaktadır.
Şekerbank ayrıcalığı ile esnafa yönelik dış ticaret destekleri mevcuttur. Ayrıca ticari müşterilerine internet şubesinden kolayca işlem yapabilme avantajları, pos/ üye işyerleri listeleri ile müşterileri işletmeye teşvik etme ve destekleme, faktöring ve leasing imkânları ile esnafın portföyünü artırmayı amaçlamaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin