Kapalı

QNB Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır (ANINDA KREDİ)

finansbank faiz oranları

Anında kredi almak isteyen müşteriler, tercihlerini qnb finansbank ile yapmak istediklerinde hızlıca telefonla kredi başvurusu yapabilir. Kredi başvurusu nasıl yapılır ve qnb finansbank faiz oranları kaç gibi önemli detayları da yine buradan öğrenebilirsiniz. Şubesiz bankacılık yolunda önemli adımlar atan finansbank, 2017 yılı dahilinde bir çok alanda üstün başarı sağlamıştır. Özellikle kredi faiz oranları ile diğer bankaları kıyasladığımızda anında kredi finansbank bir adım önde gibi.

Finansbank Kredi Başvurusu Sms

Teknoloji hızla durmadan ilerlemektedir internetin çektiği her yerde işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun yanında cep telefonu olan bireyler, bankacılık işlemlerini dilerse müşteri hizmetlerinden dilerse de, sms ile rahatlıkla yapabilir. Tek bir mesaj ile anında kredi başvurusu yapabilir, ön onayı geçtikten sonra doğrudan şubeye giderek onaylanan kredinizi alabilirsiniz. Bunun için banka hesabı olmasına ihtiyaç duymadan hemen herkes kredi başvurusu yapabilir. Kredi başvurusu yapmak için, cep telefonunuzun SMS bölümüne girip, alıcıya 5030 yazıp, 11 haneli TC kimlik numaranızı mesaj olarak iletmeniz gerekiyor. Bu nedenle bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde yazılmasına dikkat ediniz. Söz konusu kredi başvurularında kredi notu, büyük bir etken olup, bireylerin bu notun yüksekliğine göre faiz oranları düşebilir ve vade süreleri uzatılabilir. Bu nedenle bugüne kadar bankalardan yapılan işlemler esas alınıyor ve kredi notunu etkiliyor.

Bir kredi başvurusu için geçmişte banka şubelerine gidip saatlerce sıra bekleyenlerin olduğu bir geçmişe sahip olabilirsiniz. Ancak artık devir teknoloji ve hız devri olduğu için internet ve telefonlardan bankacılık işlemleri mobil düzeyde yapılabiliyor. Kıs mesaj ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların, bu yol ile kolaylıkla ön onaylı kredi alabilir hatta bazı bankalarda ön onaysız kredi başvurusu dahi yapılabilir.

Finansbank Sms Kredi Başvurusu

Sms yani kısa mesaj olup, bankanın sizlere sunduğu bilgiler ışığında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için, cep telefonunuzun SMS bölümüne girip, alıcıya 5030 yazıp, 11 haneli TC kimlik numaranızı mesaj olarak iletmeniz gerekiyor. Finansbank hizmeti olan sms kodu 5030 ile hızlıca yapabileceğiniz gibi, 0850 222 0 900 finansbank müşteri hizmetleri numarasından da kredi faiz oranları ve kredi başvurusu hakkında çarpıcı bilgilere ulaşmak mümkün. Genelde akşam saatlerinde aradığınızda telefonda fazla beklemeden müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleşebiliyor.

finansbank faiz orani - QNB Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır (ANINDA KREDİ)
finansbank faiz oranları

Yukarıdaki ekran görüntüsünde online kredi başvurusunda bulunanlar 48 ay vadeli ve 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için başvurduğunda faiz oranı %1,27 olup, aylık ödeyeceğiniz tutar 295 TL olmaktadır. Kredi tahsis ücreti ise binde 0,5 oranında yani 50 TL tutarındadır. Kredide hayat sigortası olup bununda ücretine baktığımızda 176 TL gözüküyor. 48 ay vade sonunda yani 4 yıl sonunda cebinizden çıkacak toplam tutar 10 bin TL ye karşılık 14 bin TL civarındadır.

Finansbank Telefonla Kredi Başvuru

QNB Finansbank, kredi başvurusu için müşterileri olsun olmasın bir çok kulvardan başvuru yapma imkanı tanımıştır. Sms, telefon, atmler veya şubeden yapılabildiği gibi internet bankacılığı üzerinden de yapılabilir. Bunlardan biri de sıra beklemem diyenler için 0850 222 0 900 numarası ile temas kurmanızdır. Müşteri değilseniz bir kaç dakika bekledikten sonra müşteri temsilcisi size bağlanıyor ve konu hakkında bilgiler sunuyor. Bu nedenle krediyi kim alacak ise onun TC numarasını vermeyi ihmal etmeyiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top