Kapalı

QNB Finansbank 5030 SMS İle Kredi Başvurusu (Cepten Kredi)

finansbank kredi

Cepten kredi başvurusu yapmak isteyen bireyler tercihlerini QNB finansbank ile yapmak istediklerinde nasıl kredi başvurusu yapacaklarını tam olarak bilmemektedir. Bu nedenle qnb finansbank mesajla kredi yani 5030 sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank Cepten Kredi Başvurusu

Bankalar yaşamımızda büyük bir paya sahiptir. Hayatımızdan bankaları çıkardığımızı düşünelim ekonomi neredeyse durma noktasına gelir değil mi? Gün içinde para alış verişlerimiz, kredilerimiz, post makineleri, akaryakıt aldığımızda geçirilen kartlar, alışverişte kullanılan kredi kartları, taksit yaptırılan beyaz eşyalar, internetten yapılan tüm alışverişler ve dahası… Kredi kartları ve bankamatik kartlarını yaşamımızın hemen hemen her alanında aktif olarak kullanmaktayız. Kredi kartları hayatımızda bu yüzden çok büyük bir alanı kaplamaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte teknolojiye en iyi entegre olan kurumlar bankalar olmuştur. Bankalar teknolojinin gelişmesini çok iyi şekilde takip ederek hızlı şekilde müşterilerine teknolojik hizmetler sunmaya başlamışlardır. Akıllı telefonların gelişmesi ve internetin yaygınlaşması ile pek çok banka ONLİNE işlemleri kullanıcılarının ceplerine taşımıştır.

Finansbank Kredi Basvurusu

Şimdi de Finansbank’ın sunduğu bir hizmet var ki SMS ile kısa süre içinde KREDİ başvurusu yapmak. Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Finansbank mesajla kredi başvurusu işlemi televizyonda ilk gördüğünüzde siz de heyecanlanmış olabilirsiniz. Çünkü bu sistem ile artık kullanıcılar bir mesaj atarak ne kadar kredi alacakları gibi merak edilen soruların cevaplarını bulabilmekte.

Siz de Finansbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız hemen akıllı telefonlarınızdan bir mesaj atarak size ne kadar kredi çıkacağını ve kredinizi almanız için yapmanız gereken işlemlerin yer aldığı bir mesajı alabilir ve kısa sürede işlemlere başlayabilirsiniz. İşte gelişen teknoloji ile artık kredi almak bu kadar kolay ve hızlı. QNB Finansbank sizlere telefon üzerinden 5030’a mesaj atarak kredi için ön başvuru yapmanızı olanaklı kılmaktadır. Ancak unutulmaması gereken bir konu var, bu mesaj ile sadece ön başvuru yapmaktasınız, size kredi çıkması ve kredi çekebilmeniz için detayı bilgi şubelerden verilmektedir. Gerekli evrakları hazırlayarak ilgili şubeye başvuruda bulunduktan sonra kredinizi almaya hak kazanacaksınız. Bu evrakların hangileri olduklarına bakarsak;

  • T.C. kimlik belgeniz,
  • Gelirinizi bildiren belgeler. Maaşlı çalışansanız bordrosu, gayrimenkul geliriyle geçiniyorsanız tapu, serbest meslek çalışanıysanız vergi levhası vs. gibi belgeler istenilebilir.
  • İkametgah belgeniz veya son 3 aya ait elektrik, su, doğalgaz, telefon vs. faturaları.

Telefon üzerinden 5030’a yaptığınız başvuru sonrasında sizi şubeye davet edecekler ve şubeye getirmeniz gereken evrakları isteyeceklerdir. Bu evraklar ile artık kredi başvurunuzu kolay ve hızlı şekilde yapabilir ve dilediğiniz miktarı bankadan alabilirsiniz. Sonuç olarak bakıldığında kredi başvurusu yapmak için sizi tutan hiçbir şey yok. Bu nedenle online kredi başvurularında faiz oranları ve vade seçenekleri size mantıklı gelen bir tutar ise başvurmak daha da avantajlı olacaktır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top