Ana sayfa Kredi Kartları Qnb Finans Bank Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Qnb Finans Bank Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

0
Qnb Finans Bank Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Geliştirdiği hizmetler ile birlikte yıllardır göz önünde olan QNB Finansbank, her alanda kendisini tercih eden kişilere destek olmak adına, birçok farklı ürün grubu ile karşımıza çıkmaktadır. Banka, genellikle sunduğu uygun kredi fırsatları ve birbirinden özel hizmetleri bulunan kredi kartı ile ön plana çıksa da, hizmetleri sadece bu iki alan ile kesinlikle sınırlı değildir. Özellikle telefon bankacılığı hizmeti üzerinden sunulanlara bakıldığı zaman, bankanın doğrudan şubeler üzerinden yapılabilecek işlemlerini dijital ortama aktardığını açık bir şekilde görebiliyoruz. QNB Finansbank müşteri hizmetleri üzerinden faydalanabileceğiniz telefon bankacılığı hizmeti için doğrudan cep telefonunuzdan ya da sabit telefon numaranızdan 0850 222 0 900 numarasını aramanız yeterlidir.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri vasıtası ile faydalanabileceğiniz telefon bankacılığı hizmetlerinden 0850 222 0 900 numarasından destek alabiliyorsunuz. Eğer kredi kartı kullanıcısıysanız, bu Numara üzerinden birçok işleminizi şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleştirebileceksiniz. Çünkü, kredi kartı kullanıcılarının telefon bankacılığı üzerinden işlemlerini hızlıca yapabilmesi adına özel bir kategori oluşturulmuştur. Bu kategori üzerinden yapacağınız işlemlerin sıralaması ve neler yapılabileceği ise şu şekildedir.

  • Ilk menu üzerinden genel kredi kartı işlemlerini yapabiliyorsunuz. Bu alanda, kredi kartlarınız için düzenlenen özel kredi kartı taksit imkanlarından, harcama öteleme işlemlerinden, alışverişleriniz için sıfır faiz imkanlarından, eğitim, sağlık, market ve bu alanlarda yapılacak olan harcamalarınızda size özel sunulan fırsatlardan faydalanabilir, anında kredi, kredi kartı veya da faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebiliyorsunuz. Ayrıca, kredi kartınız ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm konularda hem müşteri temsilcisine bağlanarak hem de sesli yanıt sistemi üzerinden destek alabiliyorsunuz.
  • Kredi kartınız üzerinden yaptığınız günlük harcamalarınızın takibini yapabiliyor, günlük ya da ileri tarihli ödemeleriniz için de destek alabilirsiniz.
  • Kredi kartınızın ya da kredi kartınız üzerinden kullandığınız internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetlerinizin şifresini unutmuşsanız QNB Finansbank müşteri hizmetleri aracılığı ile yeni şifre oluşturma işlemi yaoabilirsiniz.
  • Kredi kartı başvurusu sırasında bankaya belirttiğiniz bilgileriniz güncel değilse 0850 222 0 900 numarası üzerinden destek alabilirsiniz.

Görüleceği üzere banka şubelerindeki tüm işlemler aynı zamanda telefıon bankacılığında da sizlere sunulmaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin