Ana sayfa Kredi Kartları Qnb Finans Bank Kredi Kartı Limit Artırma

Qnb Finans Bank Kredi Kartı Limit Artırma

0
Qnb Finans Bank Kredi Kartı Limit Artırma

QNB Finansbank tarafından verilen kredi kartlarından birisini kullanıyorsanız, yapacağınız tüm alışverişlerde indirim, taksit ve puan seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bankanın üye iş yerlerinden yapacağınız tüm alışverişlerde geçerli olan bu durumda, kredi kartı limitiniz dahilinde kampanyalara dahil olabilir ve de QNB Finansbank ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ancak, banka tarafından gelir durumunuza göre en uygun bir şekilde belirlenen limitiniz, zaman zaman size yeterli gelmeyebilir. Bu durumlarda ise tek yapmanız gereken, QNB Finansbank kredi kartı limiti arttırma yöntemlerinden sizin için en uygun olanı seçerek başvuru yapmaktır. Şuan banka tarafından birçok farklı kanaldan başvurularınız Kabul edilmektedir. Bu başvuru kanallarından aşağıda belirteceklerimizden hangisi sizin için uygunsa birkaç dakika içerisinde başvurunuzu tamamlayabilir ve bankaya değerlendirilmesi üzere iletebilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartı limiti arttırma yöntemleri şu şekildedir.

  1. SMS Bankacılığı
  2. 444 1 900 QNB Finansbank müşteri hizmetleri
  3. QNB Finansbank şubeleri
  4. QNB Finansbank internet bankacılığı
  5. QNB Finansbank mobil bankacılık uygulaması

Yukarıda belirttiğimiz yöntemlerden dilediğinizi seçerek başvurunuzu değerlendirilmesi üzere bankaya iletebilirsiniz.

SMS Bankacılığı üzerinden QNB Finansbank kredi kartı limiti arttırma başvuru yapmak isteyen kişiler, cep telefonlarından kısa mesaj bölümüne girerek LIMIT yazdıktan sonra bu mesajı 2273’e gönderebilirler. Mevcut kredi kartı limitinizin çıkarılabileceği maksimum sınıra bu yöntem ile artış yapabilirsiniz. Kısa mesaj ile yapacağınız başvuru yöntemlerinde, sonucunuz size yine kısa mesaj ile bildirilecektir.

Eğer size özel müşteri temsilcisinden yardım alarak kredi kartı limitinizi arttırmak istiyorsanız, bu durumda dilediğiniz zaman 444 1 900 numarasını arayarak destek alabilirsiniz. Bu Numara üzerinden yapacağınız görüşmelerde info servisi üzerinden IVR yöntemi ile başvurunuzu iletebilir ya da başvurular kategorisi üzerinden doğrudan müşteri temsilcinize bağlanarak sizden istediği bilgileri vererek kredi kartı limitinizi arttırmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartı limiti arttırma yöntemlerinden hangisini seçerseniz seçin, yapacağınız başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Mevcut kredi kartı borcunuz, ödeme alışkanlıklarınız ve aylık gelir durumunuz göz önünde bulundurularak bir değerlendirme yapılacak, sonucunda da ne kadarlık bir limit uygun görüldüğü size bildirilecektir. Ancak,I olumsuz sonuç almanız da olasıdır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin