Ana sayfa Banka Haber Qnb Finans Bank Kaçta Açılıyor?

Qnb Finans Bank Kaçta Açılıyor?

0
Qnb Finans Bank Kaçta Açılıyor?

QNB Finansbank Kaçta Açılıyor?

1987 yılından itibaren Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren Finansbank, 2016 yılında Katar Ulusal Bankası tarafından %99.81 hissesi satın alınmıştır. 2016 tarihinden itibaren QNB Finansbak adıyla faaliyetlerine devam eden kuruluşun 700den fazla şubesi ve on beş binden fazla çalışanı bulunmaktadır. ATM Bankacılığı, internet ve telefon bankacılığı kanalları ve şubeleri üzerinden hizmet sunan QNB Finansbank tüm bankacılık faaliyetlerini yürütmektedir. QNB Finansbank kaçta açılıyor sorusu müşterileri tarafından sıklıkla soruluyor. QNB Finansbank haftanın belirli gün ve saatlerinde şubeleri ile hizmet sunarken, diğer bankacılık kanallarında 7/24 hizmet sağlıyor.

QNB Finansbank Açılış Saatleri

QNB Finansbank ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren en büyük bankalardan birisidir. Geniş bir müşteri kitlesine ulaşan QNB Finansbank’ın Türkiye’de bütün şehirler ve büyük ilçelerde şubeleri bulunmaktadır. Tüm şubeler için mesai saatleri aynı olarak belirlenmiştir. QNB Finansbank açılış saatleri 09:00’da başlar ve 12:30’a kadar aralıksız hizmet verilir. QNB Finansbank öğle arasına 12:30 ve 13:30 saatleri arasında girer ve 13:30’dan itibaren 17:30’a kadar bankacılık hizmeti sağlar.
QNB Finansbank şubeleri kredi ve mevduat ürünleri, para transferleri, bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerini, hesap açma ve kapatma işlemlerini, ödeme ve sigorta işlemlerini şubeleri üzerinden sağlamaktadır.
QNB Finansbank’ta şube üzerinden işlemlerini gerçekleştiremeyen veya yetişemeyen kişiler ATM ve dijital bankacılık kanalları üzerinden istedikleri her an hizmet alabilirler. QNB Finansbank saat kaçta açılıyor sorusunu merak eden kişiler yazımızdan faydalanabilir ve bir an önce bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir.

QNB Finansbank Hangi Günlerde Hizmet Vermiyor?

QNB Finansbank, çok sayıda müşterisi bulunan ve tüm bankacılık faaliyetlerini gerçekleştiren eski ve köklü kuruluşlardan birisidir. QNB Finansbank haftasonu, resmi tatil günleri, dini ve resmi bayramlarda şubeler üzerinden hizmet vermemektedir. Ancak ATM Bankacılığı, çağrı hizmetleri, dijital bankacılık kanallarında yılın her günü ve saatinde müşterilerin istediği işlemler gerçekleştirilebilmektedir. ATM üzerinden para transferi yapabilir, kredi kartı veya eksi hesap borçları ödenebilir, kredi kartı bakiyesi ve hesap özeti görüntülenebilir.
ATM üzerinden veya diğer kanallar ile yapılamayan işler için QNB Finansbank şubelerine giderek işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin