Kapalı

Qnb Finans Bank Banka Müşteri Hizmetleri

Yıllardır ülkemizde kaliteli bir şekilde hizmet sunmaya devam eden QNB Finansbank, geçtiğimiz yıllarda bir ortaklık içerisine girmiş ve isim değişikliğine gitmiştir. Katar’a ait bir banka olan QNB ile yapılan bu anlaşmada banka isminin sadece baş kısmına bu ek yapılmış ve hizmetlerde de bir o kadar iyileşmeye gidilmiş durumdadır. Şuan banka tarafından sunulan hizmetlere bakıldığı zaman birçok iyileştirme yapıldığı açık bir şekilde görülmektedir. Kişiler çağrı merkezleri üzerinden de aynı zamanda birçok bankacılık işlemini kesintisiz bir şekilde yapabilmektedir. Ancak, QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile yapılacak olan görüşmelerde banka müşterilerinin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlar da bankanın irtibat numaralarında bireysel ve tüzel kişiler için farklı numaraların kullanılmasıdır.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri üzerinden işlem yapmak isteyen bireysel banka müşterilerinin doğrudan 0850 222 09 00 numarasını araması yeterli olacaktır. Ancak, ticari ya da tüzel banka müşterilerinin araması gereken Numara 0850 222 19 00 şeklindedir. İşlemlerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşmamak ve tüm işlemlerinizi de en hızlı şekilde yapabilmek adına bu Numara detayına kesinlikle dikkat etmenizde fayda vardır. Aksi taktirde görüşme sırasında bazı yönlendirmeler yapılacak ve bu da hem size hem de müşteri temsilcisine ciddi bir vakit kaybına yol açacaktır.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri aracılığı ile bireysel banka müşterilerinin yapabilecekleri işlemler şu şekildedir.

  1. Finans şifre, kredi kartı şifresi ya da bankamatik kartı şifrenizi oluşturabilecek, unuttuğunuz şifre için de yeni bir şifre talebi oluşturabileceksiniz.
  2. Anlık olarak kredi kartı borç bilgilerinizi ya da kalan bakiyelerinizi öğrenebileceksiniz.
  3. Kredi kartı ya da bankamatik kartınız için oluşturulan alışveriş ve ödeme fırsatlarından anında haberdar olabilecek ya da yeni birer başvuruda bulunabileceksiniz.
  4. Tüm bankacılık ürün ve hizmetlerine başvuruda bulunabilecek, yaptığınız başvuruların sonucunu da en kısa sürede öğrenebileceksiniz.
  5. Alışverişlerde kullanmak üzere, ek hesap açılışı yapabilecek, ek hesap limitinizi arttırabilecek ya da ek hesabınızı kapattırabileceksiniz.

Sadece yukarıdaki işlemler için değil, banka şubelerinden yapabildiğiniz tüm işlemler için de çağrı merkezinden destek alabileceksiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top