Ana sayfa Kredi Kartları Qnb Finans Bank Atmsi Kartımı Yuttu Nasıl Alabilirim?

Qnb Finans Bank Atmsi Kartımı Yuttu Nasıl Alabilirim?

1
Qnb Finans Bank Atmsi Kartımı Yuttu Nasıl Alabilirim?

Qnb Finans Bank Atmsi Kartımı Yuttu Nasıl Alabilirim?

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan ATM’ler hayat kurtarıcı olabiliyor; para transferi, ödeme yapma, kredi kartı borcu ödeme gibi konularda en pratik ve hızlı çözümler ATM aracılığı ile sunuluyor.
Her banka kendi ATM alanlarından hizmet sunmaya özen gösteriyor ancak çevrede çalışılan bankaya ait ATM bulunmuyorsa diğer bankaların ATM alanlarından da yararlanılabiliyor.
QNB Finansbank ATM alanları ise tüm merkezi yerlerde, AVM’lerde, cadde ve sokaklarda, QNB Finansbank şubelerinde bulunuyor. Müşterilerine yenilikçi çözümler sunmayı arzulayan QNB Finansbank tarafından yapılan ATM alanlarında kartınız yanınızda bulunmasa bile para transferi yapılabiliyor.
Müşteriler tarafından sıklıkla dile getirilen QNB Finansbank atm kartımı yuttu konusu can sıkıcı bir durum yaratabiliyor. ATMde kart sıkışması durumlarında yapılacak işlemler ise basit adımlar içeriyor.

QNB Finansbank ATM Kart Kurtarma İşlemleri

ATM’de işlem yapmayı tercih eden kişiler banka ve gişe sıralarında uzun süre beklemekten kurtuluyor ve kolay bir şekilde işlemlerini yapabiliyorlar. Hızlı çözümler sunan ATM’ler de bazı durumlarda kart sıkışması gibi durumlar da yaşanabiliyor. QNB Finansbank atmsi kart sıkıştı hakkında yapılan şikayetler ise müşteriler tarafından bildiriliyor. ATM’lerin kart yutması bazı durumlarda meydana gelebiliyor:
• ATM’de işlem yapmadan önce banka ya da kredi kartı şifresinin üç kez art arda yanlış tuşlanması,
• Son kullanma tarihi geçen kartlarla işlem yapılması,
• Dolandırıcı kişiler tarafından ATM’lere kart çalma ya da kopyalama sisteminin kurulması,
• ATM alanlarında yaşanan teknik arızalar.
ATM kart sıkıştı konusunda yapılacak işlemler sayesinde kartları yeniden kullanmak mümkün oluyor tek şart ise ATM’lerin banka ya da kredi kartına borçlardan veya son kullanma tarihinden dolayı el koymamasıdır.

QNB Finansbank Atmsi Kartı Yuttuğunda Hangi İşlemler Yapılır?

Qnb Finansbank Atmsi kartımı yuttu hakkında yapılan şikayetleri, 7/24 hizmet veren QNB Finansbank müşteri hizmetleri çalışanlarına telefonla bildirebilirsiniz. ATM kart sıkıştı şikayetiniz mesai saati içinde ve bankaya bağlı ATM alanında gerçekleştiyse banka görevlileri ile iletişime geçebilir, kimlik bilgilerinizi paylaştıktan sonra banka ya da kredi kartınızı alabilirsiniz. ATM kart sıkıştı şikayetinden sonra alınan kartlar eskisi gibi kullanılabilir ve harcama yapılabilir.

1 Yorum

  1. ATM Niz bozuk oldugu için kartımı yuttu son 40 liram sayenizde yok oldu sabahtan beri aç karnına kartımı kurtarmaya çalışıyorum verdiğiniz hizmet bumu? cagrı hattını arayın diyorsunuz, ne o? siz herkezi kendiniz gibi zenginmi sanıyorsunuz? herkez sizin gibi telefon faturasını ödeyemiyor, nasıl arayacagım ben şimdi iletişim hattını, sırf sizin hatanız yüzünden ben neden mağdur kalıyorum? bankaya gittigimde ise güvenlik görevlisi beni başından atıyor bumu hizmetiniz ? Bu konuyu video ya alıyorum inanın 40 lira ÇALMANIN Bedelini rezil olarak ödeyeceksiniz, magdur bir insanın aç kalmasına neden olmak ihtiyaclarını karşılamasına engel olmak nedir göreceksiniz..

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin