Ana sayfa Kredi Kartları Qnb Finans Bank ATM Günlük Para Çekim Limiti

Qnb Finans Bank ATM Günlük Para Çekim Limiti

0
Qnb Finans Bank ATM Günlük Para Çekim Limiti

Qnb Finans Bank ATM Günlük Para Çekim Limiti

Şube ve ATM sayısı ile öne çıkan QNB Finansbank bankacılık hizmetleri alanında tüm işlemleri gerçekleştiriyor. Bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri sağlayan QNB Finansbank aynı zamanda tarım bankacılığı ve sigorta ürünleri ile de müşterilerine her konuda finans hizmeti sunmaya devam ediyor.
QNB Finansbank ATMleri ise ülke genelinde pek çok noktada yer alıyor bu sayede banka müşterileri haftanın her günü ve saatinde para transferi, döviz alım – satım, EFT ve havale, kredi kartı borcu sorgulama ve ödeme, hesap bakiyesi görüntüleme gibi işlemleri diledikleri anda yapabiliyor.
QNB Finansbank olası hırsızlık ve dolandırıcılıkların önüne geçebilmek ve her müşteriye eşit hizmet sunmak adına günlük para çekme limiti belirlemiştir. QNB Finansbak atm para çekim limiti her müşteri için geçerlidir ve limit üstü işlemlerde ücret talep edilir.

QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

QNB Finansbank ATM bankacılığı ile müşteriler şube sırasında beklemek zorunda kalmıyor ve işlemlerini ücretsiz yapabiliyor.
QNB Finansbank ATM bankacılığı kullanımı günden güne artış gösteriyor bu uygulama ile şubelerdeki yoğunluk azalırken banka müşterileri de işlemlerini günün her saatinde yapabiliyor.
ATM işlemleri güvenlik gerekçesi ile bazı alanlarda sınırlandırılmıştır; QNB Finansbank günlük para çekme limiti de bu bağlamda kısıtlanan uygulamalar arasında yer alır. QNB Finansbank müşterileri günlük bin 500 TL çekebilmektedir. Bu tutarın üstünde para çekimi yapmak isteyen kişiler mesai saatinde şubelere başvurabilir, ertesi gün tekrar bin 500 TL çekebilir ya da bankanın belirlediği işlem ücretini ödeyerek aynı gün içinde limit dahilinde tekrar para çekebilir.
QNB Finansbank para çekme limiti standart bir uygulamadır ancak sahip olunan kart özelliklerine göre bazı müşteriler bin 500 TL’den daha fazla para çekebilir.

QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekim Limiti Arttırma

QNB Finansbank günlük para çekim limiti arttırma işlemleri için müşteri hizmetleri ile görüşebilir ya da direkt olarak QNB Finansbak şubelerine başvurabilirsiniz.
Başvurunuz onaylandıktan sonra en kısa sürede limit arttırma işlemi banka/kredi kartına yansıyacaktır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin