Ana sayfa Banka Haber PTT ‘den Hesap Açmak 2020 – PTT Hesabı Nasıl Açılır?

PTT ‘den Hesap Açmak 2020 – PTT Hesabı Nasıl Açılır?

0
PTT ‘den Hesap Açmak 2020 – PTT Hesabı Nasıl Açılır?
ptt hesap açmak

Ptt’den hesap açma işlemleri ile beraber ptt hesabı nasıl açılır 2020  konusunda bir çok bilgi ve detayı bu konudan öğrenebilirsiniz. Bildiğiniz gibi postane adı ile ilk kez duyduğumuz ptt son yıllarda büyük bir ivme yakaladı.

PTT Hesabı Nasıl Açılır?

Bankalar, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlendirdikleri bankacılık ürünleri ve hizmetleriyle hizmet sunan ticari kuruşlardır. Kredi ya da kredi kartı kullanma taleplerinin olması, EFT ya da havale gibi işlemlerini hızlı ve Düzenli bir şekilde gerçekleştirebilmesi, otomatik ödeme talimatları banka müşterilerinin, bankalardan en çok talep ettikleri hizmetlerdendir. PTT’nin de bu konuda bankalardan hiçbir farkı bulunmamaktadır. PTT aracılığı ile de dilediğiniz gibi hesap açabilir ve bu hesaplarınız üzerinden alacağınız Bankkart ile ATM’lerden işlem yapabilirsiniz.

PTT Hesabı Nedir, Masrafı Var Mı?

PTT hesabı; müşterilerine özel hizmetler sunan (kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı, havale ve EFT işlemlerinin bedelsiz yapılması, yatırım işlemleri) PTT Bank ürünlerinden biridir. Müşteri sözleşme imzalamak şartıyla hesap açtırarak kendisine özel işlemlerden faydalanabilir. Hesap açtırma esnasında müşteriden bir tutar talep edilmeyen işlemlerde yıllık hesap kullanıma istinaden bir tutar kullanım doğrultusunda talep edilebilir. Bu her ne kadar yapılan son güncellemeler ile kaldırılsa da kart kullanım bedeli olarak size yansıtılabilir.

PTT ‘den Hesap Açmak

PTT müşterileri, hesap açtırmaları halinde hesaplarına para yatırabilir, EFT ya da havale işlemleri yapabilir, en önemlisi bu işlemlerini herhangi bir bedel ödemeden gerçekleştirebilir. Ayrıca müşteriler, bankacılık ürünlerinden kendilerine özel (yıllık kart ücreti olmayan kredi kartları, vadeli hesaplara yapılan yatırımlarda müşteriye özel faiz oranı, masrafsız krediler gibi) koşullardan faydalanabilirler. Günümüzde hala PTT aracılığı ile maaş alan binlerce müşteri bulunmaktadır. Hatta PTT bu maaş müşterilerine bazı bankalar aracılığı ile de kredi vermektedir. Sizlerde PTT hesap ile bu ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin