Kapalı

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kullanımı her geçen gün artış gösteriyor, 18 yaşını geçen bireyler öğrenci olsa dahi kredi kartı sahibi olabiliyor ve harcamalarını kredi kartından yapabiliyor. Kredi kartı doğru kullanıldığında müşterilere pek çok kolaylık ve avantajı da sağlıyor, özellikle yüklü miktarda yapılan kıyafet, teknoloji, eğlence alışverişleri için taksit imkanından yararlanan müşteriler aylık ücret ödemeleri ile işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bazı kredi kartları ise daha fazla taksit imkanı sunuyor, bu kartlardan biri de PTT Bonus Kredi Kartı olarak öne çıkıyor. PTT Bonus kredi kartı ile müşteriler teknoloji, giyim gibi alışverişlerinde 9 aya kadar taksit imkanından yararlanabiliyor. PTT Bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır konusu ise oldukça basit adımlar içeriyor.

PTT Bonus Kredi Kartı Başvuru İşlemleri

PTT uzun yıllardır ülkemizde posta, telefon ve telgraf gibi iletişim alanlarında hizmet veren eski ve köklü kuruluşların başında yer almaktadır. Son zamanlarda iletişim sektörüne de farklı bir alandan giriş yapan PTT, son olarak bankacılık sektörüne de giriş yapmıştır.
PTT bankacılık sektörüne emeklilere maaş imkanı sunarak başlamıştır daha sonrasında emekliler için kredi hizmeti de sunmaya devam etmiştir.
Posta Telgraf Teşkilatı son olarak tüm müşterilerine özel kredi kartı hizmeti de sunmaya devam ediyor. PTT güvencesi ile kredi kartı almak isteyen kişiler Classic, Gold ve Platinium kartlarından birini seçerek PTT Bonus Kredi Kartı sahibi olabilirler.
Ptt bonus kredi kartı başvurusu yapan kişiler ilk bir yıl boyunca kart hizmeti ve ücreti ödememektedirler.
PTT Bonus Kredi Kartı Başvuru işlemleri ise bireysel olarak PTT şubeleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bireysel olarak yapılan başvuru işlemleri sırasında kişilerden kimlik, kimlik fotokopisi ve imza istenmektedir. Ptt bonus kredi kartı başvuru işlemi tamamlandıktan sonra en geç 7 iş günü sonra PTT bonus kredi kartı verilen adrese teslim edilecektir.

PTT Bonus Kredi Kartı Şifre Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kredi kartı belirtilen adrese teslim edildikten sonra şifre oluşturmak gerekiyor. PTT bonus kredi kartı şifre oluşturmak için müşteri hizmetleri ile görüşebilir veya SMS yoluyla şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifre oluşturma işlemlerinin ardından kredi kartı alışverişe açılacaktır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top