Ana sayfa Kredi Kartları Ptt Bonus Kredi Kartı Başvuru Formu

Ptt Bonus Kredi Kartı Başvuru Formu

0
Ptt Bonus Kredi Kartı Başvuru Formu
ptt kredi kartı

Kredi kartı kullanımı giderek artmakta olup, her birey tek kredi kartı yerine birden fazla kredi kartını kullanma amacında. Zira kartın limiti yetmediğinde ve limitini yükseltmek isteyip de olumsuz yanıt alanlar, ptt bonus kredi kartı başvuru formunu doldurarak, yüksek limitli bir karta sahip olabilirler.

Ptt Bonus Kredi Kartı

Ptt Bonus Kredi Kartı Hızlı Başvurusu yaparak, nakit ihtiyaçlarına son verebilir, taksitli alışveriş yapabilir hatta çektiğiniz nakit avansı taksite bölebilirsiniz. 7/24 sizlere destek sunan ptt müşteri hizmetleri ile kolayca aradığınız tüm bankacılık hizmetlerini de almış olacaksınız. Ptt kurumunun müşterilerine sunduğu kart türlerine bakıldığında 3 tür kredi kartı hizmeti olduğunu görmekteyiz. İlgili kriterleri taşımanız halinde kart başvurunuz onaylandığı andan itibaren, vermiş olduğunuz adresinize aracı kurye tarafından 7 iş günü içinde gönderilir. Hem mastercard hem de bonus kartın tüm özelliklerini taşıyan ptt bonus kredi kartına, internet bankacılı üzerinden, ptt şubelerinden veya ptt iletişim kanallarından birine danışmak mümkün.

Klasik, Gold ve Premium kart seçenekleri sunan ptt kart ile, şubeler aracılığı ile de başvuracağınızı yazmıştık. Ancak burada başvuru formunu, online işlemlerin aksine kendiniz doldurmanız gerekiyor. Doldurulan formların bitmesi dahilinde şube içine teslim ederek, kart başvuru işlemini tamamlamış olacaksınız. Ancak başvuru değerlendirme sonucu, online kart başvurusuna göre daha uzun olduğunu belirtelim. Başvuru ücreti olduğunu da belirtelim ama dediğimiz gibi online kredi kartı başvuruları ücretsizdir.

PTT Bonus Kart Yıllık Aidat Ücretleri 2018

Genelde çoğu banka, müşterilerine kartı sunarken, kart masrafı adı altında bir takım kesintiler yapmaktadır. Bu kesintilerin genel adı yıllık aidat ücreti olup, ptt bonus kredi kartı ücreti de 2018 yılı dahilinde alınmaktadır. Kredi kartı başvurularında ilk yıl ücret alınmazken, 2. yıl ücret kesintileri devreye girmektedir. Bunlar Klasik Bonus kart için 64 TL, Gold Bonus kartı için 71 TL ve Platinium kart için de 79 TL ek ücret alınmaktadır.

Ptt kredi kartı faiz oranlarına bakmak istersek faiz oranları ise %1,84 ve %2, 34 arasında değişmekte olup, bunlar daha da artırılabilir. Bildiğiniz gibi aidatları geri almak mümkün. Genelde çoğu birey, tüketici hakem heyetlerine giderek bankayı şikayet etmesinin ardından kesilen aidatı geri almaktadır. Ancak bu süreç uzun olduğu için bankalar, iletişim kanallarından yapılan görüşmelere göre de kesmiş olduğu kredi kartı aidatını geri verebiliyor. Ya fatura talimatı ya da harcama sözüne göre bonus kampanyalarından birine kayıt olarak, kesilen aidatı geri alabilirsiniz.

Ptt Bonus Kredi Kartı Şifresini Alma

Kredi kartınız onaylandı ancak kartın şifresini bilmeyenlerin sayısı oldukça fazla. Aşağıdaki yönergeleri takip edince, kolaylıkla ptt kart şifresini alabilirsiniz. Hızlı çözümlerden ilki, 444 1 788 yani ptt müşteri hizmetlerini aramanız. 444 1 PTT olarak kodlanan ptt çağrı merkezi sayesinde, kredi kartı şifresini rahatlıkla talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri güvenlik adımlarını sizlere sorarak, almış oldukları cevaplara göre kart şifresini sizlere verecektir.

Bir diğer yöntem ise mesajla kredi kartı şifresini öğrenmek! Bunun için ŞİFRE yazıp boşluk bırakıp kullanmak istediğiniz 4 haneli şifreyi yazıp, tekrar boşluk bırakıp, kartınızın son 4 haneli numarasını yazmanız gerekmektedir. Bu mesajı ise 3290 hattına göndermeniz lazım.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin