Kapalı

Paykasa Kart Nedir Satışı Nasıl Yapılır?

Ön ödemeli elektronik sitemler, online alışverişlerde her geçen gün daha fazla önem kazanmaya başlayan ödeme çeşitleridir. Farklı isim ve özelliklerde bulunan ön ödemeli sistemlerin en dikkat çekici olanı paykasadır. Diğer ön ödemeli sistemler ile arasında oluşan en önemli fark, birden fazla seferde harcama yapılmasına imkan sağlıyor olmasıdır. Paykasa kartınız ile tek bir online marketten değil, birden fazla online marketten, birden fazla seferde harcama yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutabilir, bir yıllık süreyi doldurmadan dilediğiniz her online marketten limitiniz dahilinde sınırsızca alış veriş yapabilirsiniz.

Kullanım süresinin bir yıl olması, parçaları harcama yapma imkanını sağlaması, şifrenin yani pin kodunun size ait olması, üzerinde son kullanma ve güvenlik numarasının yer alması diğer belirgin farklarıdır. Eğer sizlerde bu eşsiz elektronik ödeme gereci ile tanışmak ve sahip olmak istiyor iseniz, Türkiye’de yetkili paykasa satış temsilcisi olan sitemiz müşteri hizmetlerine ulaşmalısınız.

Paykasa Satış

Paykasa, online olarak satılan bir ön ödemeli sistemdir. Paykasa satış işlemleri, internet üzerinden gerçekleşmekte olup, tercih edilecek hizmet sunucuların güvenilir olması önemlidir. İnternet üzerinde paykasa satışı konusunda hizmet veren birçok kişi ya da kuruluş bulunmaktadır. Her hangi bir kuruluşa ya da siteye müracaat etmeden önce, güvenilirlik konusunun araştırılması son derece önemlidir.

Sitemiz, paykasa kart satışı konusunda yetkilendirilmiş bir işletme olarak hizmetlerini sunmaktadır. Belirlenen limitler dahilinde oluşturulan farklı paketler, sizlerin kullanımına sunulmaktadır. 10 dolardan başlayan paykasa fiyatları, maksimum 500 dolara kadar çıkabilmektedir. Bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz kartı satın alabilir ve online alış verişlerinizde tereddüt yaşamadan alış veriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa kart almak için öncelik ile sitemiz canlı destek hattından bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Canlı destek hattında görevli personelimiz, satın almak istediğiniz kart hakkında sizleri bilgilendirecek ve gereken her türlü kolaylığı gösterecektir. Uygun limitteki kart belirlendikten sonra, sizlere işletmemizin hesap numaraları verilecek ve kart bedelini göndermeniz talep edilecektir. Paykasa kart bedeli hesaplarımıza yattıktan 2 dakika sonra, 16 haneli şifreniz oluşturulacak ve tarafınıza iletilecektir. Bu aşamadan itibaren kartınızı güven ile kullanabilirsiniz.

 Kullanmak için yapmanız gereken tek şey, paykasa kart ile ödeme yöntemini kabul eden sitelere giriş yapmak, alış verişi tamamlamak ve ödeme yöntemleri içerisinden paykasa seçeneğini tercih etmektir. Daha sonra, sizlere verilmiş olan kart numarasını ilgili haneye girmeniz ve ödemeyi onaylamanız talep edilecektir. Onay verdikten sonra, para transferi işlemi anında gerçekleşecektir.

Paykasa http://www.paykasaal.gen.tr/ satış sitesi olarak, kullanıcılarına güvenli alış veriş yapma ortamını sunan ve aynı zamanda, ödeme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan ön ödemeli elektronik transfer ya da para gönderme işlemidir. Paykasalı olmak, online mağazalardan keyifli bir şekilde alış veriş yapmak anlamına da gelmektedir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top