Ana sayfa Kredi Kartları Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık?

Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık?

0
Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık?
passolig

Elektronik bilet denilince akla gelen Passolig, 2017 yılı dahilinde futbol severler tarafından sıkıca takip edilmektedir. Passolig gişeleri mesai saatleri, passolig gişeleri kaça kadar açık, passolig çalışma saatleri, passolig bilet alma, passolig gişeleri çalışma saatleri şeklinde tüm soruların yanıtlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Passolig Kart Nedir?

Taraftar açısından bakıldığında artık sıra beklemeden (Derbi maçlarda yine bekleyebilirsiniz) güvenli bir şekilde hatta uygun fiyatlardan bilet alma imkanı sunar. Kulüplerin gözünde ise peşin para bırakma sanatı denilebilir. Ve bu kartı alan kişileri yakından tanımaktadırlar. Bir nevi kredi kartı gibi düşünebilir ve peşin yani ön ödemeli kart olarak da görülebilir. Ülkemizde bu kart türünde olan Passolig Kredi Kartı, Passolig Banka Kartı ve Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart şeklinde 3 adet kart vardır.

Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu karta sahip olmak oldukça basittir. Dilerseniz çevrenizde bir üye iş yerinden dahi satın alabilirsiniz. Genele bakıldığı zaman ise www.passolig.com.tr’de bulunan başvuru formundan, stadyum gişelerinden ve N Kolay İşyerleri’nden başvurabilirsiniz.

Passolig kredi kartınız var ise maç bileti satın almak için yine passolig.com.tr adresinden maçı seçip biletinizi alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gerekenler arasında kartınız ön ödemeli olduğu için bilet parasını karşılaması gerekiyor.

Passolig Gişeleri Çalışma Saatleri Nelerdir?

Kulüp bazında satın aldığınız passolig kredi kartınız yıllık ücret alındığının altını çizelim. Yani Kulüp bazında 16,79 TL, 17 TL, 22 TL, 30 TL ve 33 TL olarak beş farklı yıllık E-Bilet yıllık bedeli alınıyor. Genelde maç günleri paranız olmasa dahi internet üzerinden alım yapmadığınızda maçın oynanacağı stadyuma giderek ilgili gişelerden de satış yapabilirsiniz. Yani passolig gişeleri maç günleri dışında belli saatlerde çalışmaktadır. Passolig çalışma saatleri; hafta içi her gün 08.00 – 18.00 saatleri arasında olmaktadır. Stadyumlarda bulunan passolig gişeleri maç günleri de çalışmaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin