Ana sayfa Banka Haber Paraf Kart ve Özellikleri

Paraf Kart ve Özellikleri

1
Paraf Kart ve Özellikleri
parafcart

Paraf Dünyasına Hoş Geldiniz! Halk Bankası Kredi Kartı piyasasında adından söz ettirecek gibi durmaktadır, parafcart kredi kartı sektöründe marka olmak ve her yerde kullanılabilirlik noktasında oldukça iddialıdır.

Halk Bankası arkasına aldığı kamu gücü ve güveni ile gerek görsel gerek diğer kanallardan yaptığı reklam atağı ile de kendisinden söz ettirecek gibi durmaktadır.

Oldukça başarılı bir çalışma ile kredi kartı sektöründe ve verdiği ayrıcalıklarla kredi kartı sektörü yeni gözdesi olmaya aday olan bu kart kredi kartı ezberlerini bozmak biryana yeni kampanyalar ile de adından söz ettirecektir.

Peki parafcart nedir, parafcart özellikleri nelerdir, parafcart kampanyaları, parafcart’ın sunduğu ayrıcalıklar nelerdir, parafcart başvurusunu nasıl yaparım gibi sorulara cevap arayacağız.

Parafcart nedir?
Halk Bankası tarafından verilen kredi kartıdır,
Kredi kartı dünyasında artık ayrıcalıklar bu PARAF’ta! Sloganı ile yola çıkmış ve bir çok yerde taksitli alışveriş imkanı sunmanın yanı sıra, tüm işlemlerde ParafPara kazanma ve Paraf üye işyerlerinden yapılacak işlemleri taksitlendirme fırsatı sunuyor.

Parafcart başvurusu nasıl yapılır? Parafcart sahibi olmak için Halk Bankası internet şubesi veya www parafcart.com.tr adresinden veya Türkiye’nin her yerinden sabit telefon ve tüm cep telefonlarından alan kodu tuşlamaksızın 444 0 400 veya 0850 222 0 400 ‘ü arayarak kredi kartı başvurunuzu ve ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Parafcart’ ın sunmuş olduğu yeni bir kampanya olarakta;

• PARAF GÜNÜM

Paraf ile size özel ayrıcalıkların tadını çıkarın!

Kampanyanızı ve kampanyanızın zamanını siz belirliyorsunuz, Paraf ile dilekleriniz gerçeğe dönecek.

Ayda bir defa, kendinize özel belirleyeceğiniz bir günde, ister %5 indirim, ister artı 4 taksit, ister 2 ay ekstre erteleme, isterseniz 5 kat ParafPara kazanma fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik her ay, aynı günde, aynı fırsattan yararlanmaya devam edersiniz.

Paraf Günüm hizmetinden yararlanabilmek için için aranmak isterseniz, tek yapmanız gereken, ISTE yazıp 3404’e SMS göndermek yeterli olacaktır.

Paraf Günüme Anında Katılmak isterseniz de internet sitesini ziyaret edebilir, veya kampanyadan yararlanmak için aşağıda belirtilen şekilde başvurunuzu yaparak yararlanabilirsiniz.

• Yararlanmak istediğiniz kampanya kodunu,
• Kartınızın son altı hanesini,
• Belirleyeceğiniz günü aralarında boşluk bırakarak 3404 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

Kampanya kodları:
İndirim için : “I”; Ekstra ParafPara için: “P”; Artı Taksit için: “T”; Erteleme için:”E” dir.

1 Yorum

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin