Ana sayfa Banka Haber OTKAR Hissesi Ne Olur 2017

OTKAR Hissesi Ne Olur 2017

0
OTKAR Hissesi Ne Olur 2017
otkar hisse analizi

Otomotiv ve Savunma Sanayi olarak OTKAR, beklentileri büyük olan hisselerin başında geliyor. 2017 yılı için otkar hissesi ne olur, konusunda analizler, destek ve direnç noktaları dahil edilip bunları harmanladığınızda ortaya kısa ve orta vadeli (tavsiyem uzun vadeli) beklentileri sizler ile paylaşmak istedik.

OTKAR Teknik Analiz 2017

Borsadan para kazanmak niyetinde olanlar bunun gibi kaliteli ve beklentilere paralel olarak büyüyen, yeri geldiğinde bir kaç dinlenebilen hisselere odaklanmalı. İşte o hisselerden biri de OTKAR, zira 150 TL fiyatı gördükten sonra güzel bir düzeltme ile şuanda 121 TL ile kendini sınamakta.

Uzun vadeli düşünenler 118,5 seviyesi üzerinde olmasına dikkat etmeli. Kısa ve orta vade de beklentiler ise kapanışların 122 üzerinde olmasına bakılmalı. Pozitif ayrışmaların bu oranların üzerindeki kapanışlara göre orantılı olarak ayrışması bekleniyor.

Dirençlere bakıldığında ise OTKAR için, 125,70 – 144,20 ve 150,80 TL görülüyor. Bunların desteklenmesi için ise OTKAR tarafından haberlerin seyri ve yapılacak olan anlaşmalar asıl rol niteliğinde olacak.

otkar hisse analizi 300x194 - OTKAR Hissesi Ne Olur 2017
otkar hisse analizi

Yukarıdaki grafikte gördüğünüz üzere beklentilerin yeşil ile ayrışması görülüyor. Söz konusu OTKAR için asıl önemli olan gelecek olan yeni bir sipariş veya haberin etkisi diyebiliriz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin