Kapalı

Öğretmenler Gününe Özel Banka Hizmetleri

Öğretmenler günü yaklaşıyor. Çocuklarımızı ve onların geleceğini emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin bu en özel gününde onların yanında olmak isteyen çoğu kuruluş gibi bankalar da öğretmenler gününe özel kampanyalar düzenledi. Sadece öğretmenlere özel ve kampanya aralıkları öğretmenler gününü kapsayan bankaların sunduğu kredi teklifleri öğretmen olmayanların bile neredeyse öğretmen olası geliyor. Öğretmenler için çeşitli kredi imkanları üst üste farklı bankalardan duyruldu. Öğretmenler gününe özel öğretmenler günü kredilerinde neler var?

Neler yok ki. Kampanyaların içeriğinde ihtiyaç kredileri, taşıt kredileri, destek krediler yer almakta. Farklı bankaların sunduğu öğretmenlerimize özel kredi tekliflerini biraz daha ayrıntılayacak olursak bankaların tek tek sunduğu teklifleri inceleyebiliriz.

Öğretmenlere yönelik 2015 kredi kampanyaları olan Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi ile birlikte Öğretmenlere Düşük Faiz İle Kredi Veren Bankalar başlıklı yazılarımıza bakmanızı tavsite ederiz.

Çok değerli öğretmenlerimiz için en iyi tekliflerden bazıları Garanti Bankası’ndan geldi. Garanti ev ihtiyacı olan öğretmenlerimizi düşünerek destek kredisi, Mortgage destekli krediler, otomobil hayalleri olan değerli öğretmenlerimiz için ise oto kredisi olanağını hizmete sundu. En özel günlerinde öğretmenlerin hayalleri geçekleşsin diye hizmetlerin en büyükleri Garanti Bankası’ndan gelmiş gibi görünüyor. İhtiyaçlarımız sınırsızdır, bunun için kredi fırsatlarının getirileri öğretmenlerimiz için bir başlangıç olacak. Bankaların hizmetleri ile artık ev ve taşıt hayali olan öğretmenlerimiz bu hayallerini gerçekleştirebilecek.

Garanti Bankası’nın yanında diğer bir hizmet sunma çalışması da Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası diğerlerine oranla farklı bir yön belirleyerek değerli öğretmenlerimizi sağlık güvenliği konusunda korumaya alacak. Ziraat Bankasının öğretmenlere özel olarak yaptığı kampanyada Bireysel Emeklilik Sistemi içine dahil olan tüm öğretmenlerin bir yıl boyunca ücretsiz olarak kaza sigortası hakkından yararlanmaları mümkün olacak. Böylece öğretmenler hem emeklilikleri için birikim yapıyor olacak hem de sağlık güvenliklerine için yorulmadan sahip olacaklar. Ziraat Bankası öğretmenler gününe özel kampanyaları için geç kalmayın, Kasım ve Aralık ayını kapsayan bu kampanya ile geleceğiniz güvende.

Öğretmenlerimize özel kampanyaları Akbank ve Şekerbank da duyurdu. Akbank kampanyaları, öğretmenlere özel ihtiyaç kredisi veriyor. 36 aya kadar vadeli olarak ve 1,25 faiz oranı ile öğretmenlerimiz ihtiyaçlarını böylece karşılamış olacaklar. Dosya masrafsız bu teklifleri öğretmenlerimiz kaçırmamalı. Aynı ihtiyaç kredisi ise Şekerbank’tan geldi.

Evet Değerli Öğretmenlerimizin hakkı ödenmez ancak burada kendilerini bir bilgi demeti sunmaktan mutluluk duyarız ve Öğretmenler Gününüz Kutlu olsun.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top