Ana sayfa Kredi Notu Odeabank SMS Kredi Başvurusu

Odeabank SMS Kredi Başvurusu

0
Odeabank SMS Kredi Başvurusu

Odeabank SMS Kredi Başvurusu

2012 ülkemizde bankacılık her alanında faaliyet göstermeye başlayan Odea Bank’ ın ana hissedarı ve kurucu ortağı Lübnan merkezli bir banka olan Bank Audi. Yabancı sermayenin ülkemizde ki önemli temsilcilerinden biri olan Odea Bank, müşterilerine bireysel, ticari, kurumsal ve özel olmak üzere finansal hizmetler sağlıyor. Kısa bir süre içerisinde ülkemizin önemli özel bankalarından biri haline gelmiş olan Odea Bank, her alanda destek sağladığı çok çeşitli kredi paketleri sunuyor. Odeabank SMS Kredi Başvurusu, bankanın 10.000 TL’ ye kadar hızlıca başvurusunu yapabildiği bir kredi.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank SMS Kredi Başvurusu için ihtiyacınız olan bir telefon TC Kimlik numarası. Telefonunuzdan “ NAKİT TC Kimlik numarasını “ kısa mesaj olarak hazırlayarak 844’ e mesaj göndermeniz, başvuruyu yapmanız için yeterli oluyor. Eğer bankanın zaten bir müşterisiyseniz, yani banka da zaten bir hesabınız varsa, krediniz onaylandığında hesabınıza hemen geçirilebiliyor. Banka müşterisi değilseniz, kredi onaylandığında, en yakın Odea Bank şubesine Nüfus cüzdanınızla birlikte başvurmanız yeterli oluyor. Aynı gün içerisinde kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi Risk Oranına Göre Belirlenen Faiz Sistemi

Uygun faiz oranlarıyla kredi desteği sağlama konusunda oldukça başarılı bir hizmet sürdüren bankanın, diğer bir hizmeti de, farklı kredibilite ve risk oranlarına sahip kişilere kredi veriyor olması. Yani kredi puanınız düşükse, diğer bankaların birçoğundan kredi çekemiyorsanız yine Odea Bank’ tan kredi çekebiliyorsunuz. Banka farklı kredi risklerine sahip kişilere uyguladığı farklı faiz oranları sayesinde bu kredi desteklerini verebiliyor. Odeabank SMS Kredi Başvurusu aracılığıyla alabileceğiniz kredinin miktarıyla birlikte, kredi kullanırken ödeyeceğiniz faiz oranları da tarafınıza iletiliyor. Kabul edilmesi halinde krediniz onay alıyor.

Bireysel ve kurumsal başta olmak üzere, hemen her ihtiyaç türüne yönelik farklı modellerde kredi destek paketleri, bankanın sunduğu hizmetler arasında önemli bir yer tutuyor. Bu sebeple, ihtiyacınız olan en uygun krediyi araştırmanız önemlidir. Araştırırken mutlaka OdeaBank’ ın sunduğu kredi hizmetleri hakkında da mutlaka bilgi almanızı öneriyoruz. Hizmete sunulan kredi paketleri, hem düşük faiz oranları ve hem de risk grubuna özel avantajlarla hazırlanıyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin