Kapalı

Odeabank PTT İşyerleri Kredisi

Kredi kullanırken en çok dikkat ettiğimiz kriter hiç şüphesiz en düşük maliyetle nasıl kredi kullanırım? En düşük oranı hangi banka vermektedir? Masrafı az olan kredi hangisi gibi sorularımız olur. Şu an en ideal kredi olarak gördüğümüz Odeabank Kredi kampanyası olan PTT işyerlerinden de kullanılabilen krediyi aktarmak istiyoruz.

Mart ayı kredi kampanyalarından en düşük oranlar şimdilik Odeabank’ ın PTT işyerleri aracılığı ile sunmuş olduğu kredidir. 0,99 oranları ile oldukça düşük faizle kullandırılan krediyi alma için NAKIT yazıp TC kimlik numaranızı 8444’e göndermeniz veya PTT şubelerine giderek başvuru yapmanız gerecektir.

Kredi başvurunuz SMS ile başvurmanız halinde en kısa sürede sonucu tarafınıza yine sms ile bildirilecektir.

Krediyi dilerseniz size en yakın PTT şubesine giderek başvurunuz yapabilirsiniz, krediniz onaylanması halinde PTT şubesinden paranızı alabilir kredi taksit ödemelerinizi de aynı PTT şubesinden ödeyebilirsiniz.

Kredi faiz oranları ve maliyetleri nedir? Diye bakacak olursak,

Azami kredi tutarı 30.000 TL, azami vade 36 ay ile sınırlıdır.

Faiz oranı 5.000 TL’ye kadar %1,29; 5001 TL – 30.000 TL arasındaki tutarlar için tüm vadelerde %0,99’dur.

Kredi seçeneklerini veya kullanmak istediğiniz kredi tutarı örnek hesaplama yaparsak,

5.000 TL için 24 ay vade ile 251 TL ödersiniz.

15.000 TL 36 ay vade için 515 TL aylık taksit ödersiniz

Kredi kullandırımlarında kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti vardır ayrıca sigorta masraflarınıda eklemek gerekir.

Başvurunuz  için nüfus cüzdanı ile yapmanız gereklidir.

Kredi işlemlerinden 75 yaşına kadar olan herkes yararlanabilir.

Yine 15.000 TL ve üstü için gelir belgesi gerekmektedir. Bunun altında olan kredi talepleri için gelir belgesi istenmeyecektir.

Ancak kredi notunuzun düşük olması geçmiş kredi ve kredi kartı ödeme performansınızın düşük olması bankanın sizden ek belge, teminat ve hatta kefil istemesi mümkündür, ancak kredi notunuz 1600 üstü ise muhtemelen herhangi bir ek belge istemeden kredinizi alabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top