Kapalı

Odeabank Nakit Hazır Bayram Kredisi

2016 yılının Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde, geleneksel bayram kredileri için bankalar son hazırlıklarını yaparken ilk bayram kredi açıklaması Odeabank’tan geldi. Lübnanlı dev banka Bank Audi Sal’in Türkiye’de ki iştiraki olan Odeabank, günde 4 TL ‘den başlayan taksitlerle Nakit Hazır Bayram kredisi kampanyasını başlatmıştır.

Gelir Belgesiz ve kredi tahsis ücreti olmayan Nakit Hazır Bayram kredisine başvuru için nüfus cüzdanı yeterli olacaktır.  Nakit Hazır Bayram kredisini 75 yaşına kadar olan herkes kullanabilmektedir. Kullanılacak krediye uygulanacak aylık faiz oranları kullanılacak limite ve vade sürelerine göre aylık %1.29’dan 1.69’a kadar değişebilmektedir.

Kredi kullanacak kişilere hayat sigorta zorunluluğu olan Nakit Hazır Bayram kredisinde, uygulanacak hayat sigorta bedeli müşterinin yaşına ve kullanacağı kredi limitine göre değişecektir. Banka her ne kadar başvuru için nüfus cüzdanı istese de kredi notunda riskli bir durum varsa müşteriden gelir belgesi de talep edebilmektedir. Odeabank Nakit Hazır kredisine başvuru için banka şubelerine ve internet bankacılığından başvuru yapılabilmektedir.

İnternet bankacılığı kredi başvurusunda T.C kimlik numarası ve cep telefon bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Kredi istihbarat sonucu sonrası cep telefonunuza kredi onay mesajı gelmektedir. Dileyen kişiler de cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne NAKIT boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 8444’e gönderebilirler. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa banka yetkilileri adresinize kadar gelip, gerekli kredi sözleşmesini imzalattıktan sonra kredi tutarını size teslim etmektedir.

Odeabank Nakit Hazır Bayram kredisinden 3.000 TL kullanacak kişi aylık %1.29 faiz oranından kredi tahsis ücreti ödemeden aylık ödeyeceği tutar 109 TL olup 36 ay sonra ödeyeceği toplam tutar 3924 TL olacaktır. Yine aylık %1.29 faiz oranıyla 7.000 TL kredi kullanacak kişiler aylık 255 TL ödeyecek ve 36 ay sonra ödeyeceği toplam kredi tutarı 9.180 TL olacaktır. Son olarak şunu belirtelim ki Odeabank’ın yapacağı müşteri değerlendirmesi sonrasında belirlenecek faiz oranı kredi kullandırmadan önce müşteri onayına sunulmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top