Kapalı

Odeabank Bank’O Kart İlk Alışveriş Bizden kampanyası

2012 yılında bankacılık sektöründe faaliyete başlayan Odeabank, yapmış olduğu kampanyalar ile bankacılık alanında emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Odeabank, Bank’O Card Axess kredi kartını ilk kez başvuracak müşterileri için yapacağı ilk alışveriş için 100 TL chip para vermektedir. Böylece kredi kartına eklenecek 100 TL ile bedava alışveriş yapma şansınız olacaktır.

Kampanya 1-30 Haziran arasında geçerli olup Temmuz ayının sonuna kadar yapacağınız alışverişlerde 100TL chip para kredi kartına eklenecektir. Hediye alışveriş limiti 100 TL ile sınırlı olacaktır. Diyelim ki Bank’O Card Axess sahibi kişiler ilk alışverişlerinde 50 TL alışveriş yaptı ve kartlarına 50 TL eklendi. İkinci alışverişlerinde 100 TL alışveriş yaptı o zaman da 50 TL chip para eklenip toplamda 100 TL chip para sahibi olmuş olacaklardır.

Kampanyaya katılabilmek için ODUL yazıp 8444’e kısa mesaj atmanız gerekmektedir. Kampanya, taksitli alışverişlerde ve tek çekimler için geçerli olacaktır. Yine Bank’O Card Axess ile internet ortamında yapacağınız mail order ve telephone order işlemleri için de geçerli olacaktır. Kampanya Bank’O Card Axess ile yapılacak nakit çekimlerde ve fatura ödemelerinde geçerli olmayacaktır. Eğer ki mevcut Bank’O Card Axess kredi kart sahibi olanlar varsa bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

İlk alışveriş bizden kampanyasına sadece bireysel müşteriler katılabilip kurumsal müşteriler bu kampanyadan faydalanmamaktadır. Kampanya dâhilinde kazanılacak chip-para tutarları 4 Ağustos 2016 tarihinde yüklenecek olup, 18 Ağustos 2016 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar 19 Ağustos 2016 tarihinde geri alınacaktır. Bank’O Card Axess ile yapılacak harcamalarda geri iade veya iptal olması durumunda 100 TL’lik chip para yüklenmişse geri alınacaktır. Odeabank İlk Alışveriş Bizden kampanyasına katılacak kredi kartlarının kampanya süresi boyunca açık ve aktif olması gerekmektedir.

Bir müşteri sadece bir kez kampanyadan yararlanabildiği kampanya ücretsiz Bank’O Card’lar için geçerli olmayacaktır. Kampanyalı Bank’O Card Axess kredi kartına başvurabilmek için Odeabank şubeleri, telefon bankacılığı, internet – mobil bankacılığı sistemleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top