Kapalı

Odea Bank Kredi Kartı Ödeme Noktaları

Odea Bank Kredi Kartı Ödeme Noktaları

2012 yılından itibaren ülkemizde bankacılık alanında faaliyet gösteren Odeabank her geçen gün şube ve çalışan sayısını arttırıyor. Kurumsal ve bireysel bankacılık, kobi bankacılığı, ticari bankacılık alanlarında faaliyet gösteren Odea bank müşterilerine; kredi, kredi kartı, hesap açma, yatırım hesapları, mevduat hesabı, sigorta ve emeklilik ürünlerinde de kesintisiz hizmet sağlıyor.
Odeabank ATMleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık kanalları ile de yılın her günü ve saatinde bankacılık işlemlerini görüntüleyebilir, sorgulama yapabilir ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank kredi kartı ödeme noktaları ile kredi kart borcu ödeyebilir, nakit avans çekebilir ya da hesap bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Nasıl Ödenir?

Odeabank müşterilerine taksitli alışveriş imkanı, nakit avans kullanımı ve harcamaları erteleme gibi işlemler için Bank’O Card hizmetini sunmuştur. Bank’O Card ile kredi kartı ile yapılabilen tüm işlemleri gerçekleştirebilir, internetten alışveriş yapabilir ya da nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Odeabank kredi kartları müşterilerin istedikleri avantaj ve özelliklere göre çeşitlilik göstermektedir.
Ekstre tarihine kadar dilediği harcamayı yapan tüketiciler, hesap kesim tarihinden sonra ödemelerini gerçekleştirebilir ve yeniden alışverişe başlayabilir. Odeabank kredi kartı ödeme yolları müşterilerin isteğine ve uygunluk durumuna göre çeşitlilik göstermektedir:
• Odeabank Şubeleri: Mesai saatleri içinde odeabank şubelerine direkt başvurabilir, gişe işlemlerinden kredi kartı ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
• Odeabank ATMleri: Gişe sırası beklemek istemeyenler ya da mesai saatine yetişemeyen kişiler Odeabank atm kredi kartı ödeme işlemini anında yapabilir. ATM üzerinden yapılan ödemeler de anında sisteme kaydedilecektir ve bekleme süresi bulunmamaktadır.
• Dijital Bankacılık Kanalları: Odeabank cep uygulaması ile veya internet bankacılığı ile kredi kartı ödemek oldukça kolay bir yöntemdir. Odeabank internet bankacılığı kredi kartı ödeme işlemi ve mobil bankacılık ödeme işlemi için vadesiz hesabınızda istenilen tutarın bulunması gerekir.
• Akbank ATM’leri: Yakın çevrede odeabank bankamatikleri bulunmuyorsa Akbank ATMlerini kullanarak kredi kartınızı ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılırken sizden işlem ücreti alınmayacaktır.
• PTT ile Ödeme: PTT şubelerini kullanarak odeabank kredi kartınızı mesai saatleri içinde ödeyebilirsiniz.
• Odeabank İletişim Hizmetleri: Odeabank müşteri hizmetlerini aradığınızda kredi kartı ödeme konusunda sizi yönlendireceklerdir. Kredi kart bilgilerinizi girdikten sonra ödenmek istenen tutar banka hesabından tahsil edilecektir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top