Kapalı

Odea Bank Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Kullanıcılarına sunduğu Bank’O Card kredi kartı ile büyük ses getirmiş olan Odeabank, kredi kartı üzerinden sunduğu hizmetler kadar kullanıcılarına sağladığı destekler de ön plana çıkmaktadır. Çünkü, Odeabank’ın sadece kredi kartı kullanıcılarına özel olarak telefon bankacılığı üzerinden hizmet sunulan bir kategori bulunmaktadır. Bu kategori üzerinden kişiler tüm kredi kartı ile ilgili işlemlerine anlık çözümler bulabilirken, bunun yanında diğer bankacılık işlemlerini de gerçekleştirebiliyorlar. Odeabank müşteri hizmetleri üzerinden destek almak, kredi kartınız ile ilgili sorunları gidermek ya da yeni bir başvuruda bulunmak için 444 8 444 Odeabank iletişim merkezini arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Banko kredi kartından faydalanmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerini aramanın yanı sıra TC kimlik numarlarını yazarak 8444’e de kısa mesaj gönderebilirler.

Odeabank müşteri hizmetleri 444 8 444 üzerinden yapacağınız işlemlerin listesi aşağıodaki gibidir.

 1. Hesap İşlemleri
 2. Kartlar
 3. Para Gönderme
 4. Ödeme İşlemleri
 5. Yatırımlar
 6. Başvurular
 7. Odeabank Kazandırıyo
 8. Nakit İşlemleri
 9. Yardım Ayarları
 10. Diğer

Odebanak müşteri hizmetleri numarasını araman nedeninize göre yukarıdaki tuşlamalardan birisini yapabilirsiniz. Eğer kart işlemleri menüsü üzerinden işlem sağlayacaksanız, burada iki farklı hizmetten faydalanabileceğinizi unutmamalısınız. Bunlar; sesli yanıt sistemi ya da doğrudan müşteri temsilciniz üzerinden yapabileceğiniz işlemlerdir.

Kartlar menüsü üzerinden işlem yapmakl isteyen kişilerin faydalanabileceği kısayollar ve işlem listesi de aşağıdaki gibidir.

 • Kredi kartı bilgilerinize, kart hareketlerinize, kalan limit ve müşteri limiti bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz.
 • Kredi kartınız ile birlikte, faturalarınızı ya da kredi ödemelerinizi telefon bankacılığı üzerinden birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz.
 • Kredi kartınızın nakit avans özelliğini kullanabilir ya da anında taksitli nakit avans çekimi yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı borcunuzun taksitlendirilmesini sağlayabilir ya da kredi kartı borcunuzu erteleyebilirsiniz.
 • Şifre belirleyebilir, unuttuğunuz şifreniz ile ilgili aksiyon alabilirsiniz.
 • Kredi kartı başvurusunda bulunabilir, ek kart çıkarttırabilirsiniz.

Görüldüğü gibi çağrı merkezi üzerinden ister müşteri temsilcisine bağlanıp isterseniz de sesli yanıt sistemi üzerinden kredi kartınıza yönelik tüm işlemleri yapabilir, ODeabank şubelerine gitmeye gerek kalmadan da finansal açıdan ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sadece telefonunuz üzerinden alabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top