Kapalı

Odea Bank Banka Müşteri Hizmetleri

Odeabank tarafından banka müşterilerine yönelik düzenlenmiş olan müşteri hizmetleri ağı, dünyanın her yerinden aramaları kabul etmektedir. Nerede olursanız olun bankacılık işlemlerinizi ertelememeniz adına geliştirilen bu kanal üzerinden, 7 gün 24 saat boyunca kesintiye uğramadan işlem alabileceksiniz. Odeabank müşteri hizmetleri için arama yapmanız gereken Numara dünyanın her tyeri için 444 8 444 ya da 0850 222 84 44 şeklinde belirlenmiştir. Tercih edebileceğiniz bu numaralar üzerinden dilediğinizi arayabilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde ilk olarak sesli yanıt sistemine bağlanacak ve buradan da işlem yapmak istediğiniz kategoriyi tuşlamanız gerekecektir. İşlem yapacağınız kategoriyi tuşladıktan sonra ise, kesintiye uğramadan yeni bir başvuru yapabilecek, kartlarınız ya da hesaplarınız ile ilgili işlemlerinize de kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Odeabank müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız görüşmeler için öncesinde herhangi bir başvuru formu doldurmanıza ya da kısa mesaj göndermenize kesinlikle gerek yoktur. Sistemde kayıtlı olan telefon numarası ile arama yapmanızın ardından sistem size otomatik olarak tanıyacak ve isminiz ile hitap ederek ilgili yönlendirmeleri yapacaktır. İlgili menülerde tuşlama yapmanızın ardından, ilgili kategori içeriisnde yer alan işlemler de sizlere belirli bir Numara sırasına göre seslendirilecektir. Burada dilerseniz tuşlama yapabilir dilerseniz de size özel olarak sunulan müşteri temsilcisine bağlanmak için ilgili tuşlamayı yapabilirsiniz.

Odeabank müşteri hizmetleri üzerinden yapabileceğiniz işlemler ve ilgili kategorileri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  1. Hesap İşlemleri
  2. Kart İşlemleri
  3. Para Gönderme İşlemleri
  4. Ödeme İşlemleri
  5. Yatırım İşlemleri
  6. Başvurular
  7. Odeabank Kazandırıy’O
  8. Nakit Yönetimleri
  9. Yardım ve Ayarlar
  10. Diğer İşlemler

Görüldüğü üzere Odeabank müşteri hizmetleri aracılığı ile 10 ayrı kategoride işlem yapmanız mümkündür. Bununla birlikte banka müşterileri kartlarını kaybetmesi ya da herhangi bir şüpheli işlem fark etmeleri halinde, yine ilgili telefon numarasını aramalıdır. Yapılacak olan aramada sizlere ilk olarak kayıp, şüphjeli işlem bildirimi konulu bir dinleti yapılacak ve bir tuşlama yapmanız istenecektir. Burada gerekli tuşlamayı yaptıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisine bağlanacak, sorunun giderilmesi için görüşme yapacak ve tarafınıza da banka tarafından yeni basılacak bir kartın gönderimini yaptırabileceksiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top