Kapalı

Nisan Ayında otomobil Sahibi Olun

Binek otomobilleri artık çağımızda lüks olmaktan çıkmış bir ihtiyaç haline gelmiştir. Artan teknoloji ve şehirleşme nedeni ile artık her evde birden bile fazla otomobil olması neredeyse zorunlu duruma gelmektedir. Yaz aylarında özellikle artan otomobil fiyatları kış aylarında nispeten durgunlaşmakta en uygun kampanyalar da bahar dönemlerinde ortaya çıkmaktadır. Nisan ayında sıfır faizli otomobil kredisi kullanarak otomobil sahibi olmakta bu yüzden hem avantajlı hemde bütçenize uygun olacaktır. Sizi kesinlikle hiç zorlamayacaktır.

Firmamız her marka ve modellerdeki otomobiller için sizlere ek avantajlar sunarak gene sektöründe ismini ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. İstediğiniz ve dilediğiniz marka ve modellerde seçtiğiniz otomobilinizin krediye uygunluğu onaylandıktan sonra yapılacak işlemleri firmamız sizin için hazırlamakta ve size sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Dilerseniz peşinatlı dilerseniz peşinatlı olarak ve vade aralığını da size uygun ödemeler şeklinde ayarlayarak sizi otomobil sahibi yapmaktayız. Otomobiliniz varsa takas işlemleri ve kredi işlemleri içinde size yardımcı olmaktayız. Herhangi bir markaya karar veremediniz ise veya bir kaç marka ve model arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız size bu konuda da yardımcı Tüm otomobil firmalarını tek tek araştırmak ve dolaşmak yerine size en uygun kredileri ve kampanyaları sizin yerinize biz araştırıp en uygun olanları sizin için seçiyoruz. Ayrıca ödeme durumuna(vade durumu, kredi kartı, senet vb.) ve marka ve modellere göre de değişik avantajlar sunabilmekteyiz. Otomobil Firmalarının yaptığı indirimler ve kampanyaları da size yansıtalım.

Otomobil kredisi kullanıp yaza yeni bir otomobil ile girmek için bizimle hemen irtibata geçin. İnternet sitemizden veya telefon ile bize isteğinizi belirtin sizin için ön araştırma yapıp sizi bilgilendirelim. Mail sistemimiz sayesinde tüm yeni gelişmelerden ve kampanyalardan sizi haberdar edelim. Hiç zorlanmadan ödeyebileceğiniz kredi sistemlerini sizin için hesaplayalım. Sizi hem maddi hem de manevi olarak yormadan sorunsuz olarak sizi otomobillendirelim. Yaz aylarını yeni otomobiliniz ile karşılayın. Gönlünüzce gezin. Rahat edin.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top