Ana sayfa Kredi Kartları Miles Smiles Kredi Kartı Başvurusu

Miles Smiles Kredi Kartı Başvurusu

0
Miles Smiles Kredi Kartı Başvurusu
miles smiles kredi kartı

Garanti bankası miles smiles kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler, bu kart sayesinde bir çok avantaja sahip olacaklar. Zira mil puanlarından tutunda Tür Hava Yolları dahil bir çok hava yolu taşımacılığında indirim kazanabilirsiniz. Özellikle THY’nin resmi kredi kartı olduğunu belirtelim. Bu nedenle tüm promosyonların ana merkezinde Türk hava yolları ile Miles&Smiles kredi kartı bulunuyor.

Miles Smiles Kart Başvurusu

Başvurmak isteyenler kartın hızlıca kendilerine gelmelerini düşünüyorlar ise başvurularını internet üzerinden yapmalarını öneriyoruz. Zira evraklar hazırlanması demek sizlerin 2 haftasını alabilir. Ancak internet üzerinden yapılacak olan başvurularda tüm bilgileri kendiniz doldurup yollamanız sonrasında kartınız 5 gün içinde adresinize geliyor.

Kredi kartı başvurusunda garanti bankası şubeleri, garanti bankasının resmi internet sitesi veya 444 0 333 Alo Garanti üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca 2017 sonlarına doğru çıkarılan bonus flaş kampanyası dahilinde indireceğiniz uygulama sayesinde ödemelerinizi aracınızdan inmeden kolayca yapabilirsiniz.

kredi karti basvur - Miles Smiles Kredi Kartı Başvurusu
kredi kartına başvur

Miles Smiles Kredi Kartı Avantajları

Bu karta sahip olarak yapılan harcama miktarına göre mil puan kazanırsınız. Kredi kartı visa olmamakla beraber master card olarak karşımıza çıkıyor. Hali ile harcamaları Miles&Smiles American Express ile %15, Miles&Smiles Platinum ve Privé American Express ile %25 daha fazla mil kazanmak mümkün. En küçük alışveriş miktarı 10 TL dahi olursa yine mil puan kazanılabilir. Trink kart özelliği sayesinde kolayca ödeme yapmak mümkün. THY ana kredi kartı olması nedeni ile 1 TL harcama yapmanız durumunda 2 mil kazanıyorsunuz bilet alımında dahi kullanmak mümkün. Biriktirdiğiniz milleri topluca THY Özel Yolcu Programı Miles&Smiles kampanyası ile satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki avantajlara baktığımızda garanti bankasının kredi kartı olan bonus kampanyalarından bir üst seviye karlı olduğu söylenilebilir. Ancak biz müşteriler için bundan çok alınacak masraflar olduğunu belirtelim. Peki bu kredi kartın aidatı yani bize masrafı ne kadar olacak ?

Miles Smiles Kredi Kartı Masrafları

Bu kredi kartına sahip olan müşterilerin ödeyecekleri masrafları yani aidatlara bakmak istersek 2017 sonuna kadar;

miles smiles masrafi - Miles Smiles Kredi Kartı Başvurusu
miles smiles kart masrafı

Miles and smiles için akdi faiz oranı %1,84 olmakla beraber geciken ödemeler için faiz oranı %2.34 olmaktadır. Bunlara ek olarak kredi kartından nakit avans çekecekler için nakit avans faizi ise %1,84 olmaktadır. Kredi kartları bireyler için oldukça önemlidir. Genele bakıldığında ülkemizdeki her bireyin cebinde en az 2 adet kredi kartı olmaktadır. Birinde limit az iken ve onu beğendiği için kapatmadığını, diğer kredi kartında ise limit yüksek olması nedeni ile hor gördüğünü belirtelim.

Miles Smiles Kredi Kartı Kampanyaları

Güncel olarak bu kredi kartın kampanyalarına bakmak istersek aşağıdaki bilgiler sizlere faydalı olacaktır.

  • Radisson Blu Hotel Kayseri’de %15 İndirim ve 6 Taksit
  • 1 TL harcama karşılığında 2 mil puan kazanma
  • Bonusflaş kampanyasından yararlanma
  • 5000 hoş geldin mil kazanılması
  • Restoranlarda hesabın yarısını ödeme!
  • Mastercard kullanılması nedeni ile trink ile her pazartesi ücretsiz ödemeler
  • Home sweet home ve kervan mobilyada indirim
  • Lidyanadan 40 TL indirim
  • Paşabahçe ürünlerinde eksradan 300 mil
  • Kotonda 150 TL üzeri hem taksit hem de 600 mil.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin