Ana sayfa Esnaf ve KOBİ kredileri Maximum Şirket Kredi Kartı

Maximum Şirket Kredi Kartıİş Bankası Ticari Bankacılık hizmetleri arasından olan  Esnaf ve Şirketlere yani tüzel kişilere yönelik sağlamış olduğu Maximum şirket kredi kartı ile bir çok avantaj ve olanaktan faydalanmanıza olanak tanımaktadır. Şirket Kredi Kartı’ nın özellikleri ve sağlağı avantajlar oldukça fazladır kısaca değinecek olursak,

Maximum Şirket Kredi Kartınızı, şirketiniz adına yapacağınız seyahat, konaklama, temsil, ağırlama ve diğer şirket harcamaları için hem yurtiçinde hem yurtdışında kullanmanız mümkündür.

Maximum Şirket Kredi Kartınız ile, Türkiye genelinde sayısı 200.000’i aşan Maximum üye kuruluşlarından, akaryakıt, gıda, telekomünikasyon ve kuyumla ilgili sektörler de dahil olmak üzere, taksitli alışveriş yapabilirsiniz.​Maximum Şirket Kredi Kartınız ile yaptığınız harcamalarınızla MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanları Maximum üye işyerlerinde anında kullanabilirsiniz.

Dilerseniz sadece % 20’lik asgari oranı ödeyerek kalan alışveriş tutarınızı vadelendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.Peşin alışverişlerinizi tedarikçiden bağımsız uygun faiz oranı ile şubelerimizden 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartı borçlarınızın geri ödemesi için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Kredi Kartı kullanımınıza ilişkin bilgileri Ticari İnternet Şubesi aracılığı ile izleyebilir ve kredi kartı geri ödeme işlemi yapabilirsiniz. Yurtdışında yaptığınız harcamalarınızı o ülkeye ait para birimi cinsinden yapabilirsiniz. Harcamalarınız kartınıza TL olarak yansır ve borcunuzu TL olarak ödersiniz. Yurtdışında iken kartınızı kaybederseniz veya çaldırırsanız durumu bir VISA merkezine bildirerek nakit avans kullanabilirsiniz, üstelik kartınız 48 saat içinde yenilenir.Son ödeme tarihi hesap kesim tarihinden 10 takvim günü sonrası olarak tespit edilmektedir. Söz konusu vade tarihinin tatil gününe denk gelmesi durumunda ise, 10. günü takip eden ilk iş günüdür. Maximum Şirket Kredi Kartına başvurmak için  için size en yakın İş Bankası Şubesine uğrayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Maximum Şirket Kredi Kartının sağlamış olduğu taksit seçenekleri hakkında da kısaca bilgi vermek gerekirse, dönem içi hareketlerinizde yer alan peşin işlemlere ilişkin taksitlendirme talebinizi, alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınızın hesap kesim tarihinden önce şubenize iletmeniz gerekmektedir.

Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı taksitlendirme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz. Her bir alışverişiniz için bir defa taksitlendirme yapılabilmektedir. Taksitlendirdiğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, tahsil edilen ücretin iadesi yapılmamaktadır.

Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. Talebiniz, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; Bankamız Pos cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, Başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir. Talebinizi bu süre sonunda iletmeniz halinde işleminiz gerçekleştirilebilecektir.

Taksitlendirme talebiniz yalnızca tarafınızca belirlenen ve Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihine kadar alınabilmektedir. Herhangi bir hesap dönemine ait kredi kartı hesap özetinizin düzenlenme tarihinin hafta sonu, resmi tatiller gibi nedenlerle değişiklik göstermesi, bu uygulama kapsamında talebinizi iletmeniz gereken en son tarih olan hesap kesim tarihini değiştirmemektedir. Kayak; isbank.com.trBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here