Ana sayfa Kredi Kartları Maximum Premier Kart Başvurusu (Kart Şifresi – Aidat Ücreti)

Maximum Premier Kart Başvurusu (Kart Şifresi – Aidat Ücreti)

0
Maximum Premier Kart Başvurusu (Kart Şifresi – Aidat Ücreti)
maximum premier

İş bankası maximum premier kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler, bu kredi kartının aidat ücretinin ne kadar olduğunu ve kredi kartı şifresi nasıl alınır sorusuna yanıt arayabilir. Aşağıdaki bilgiler sayesinde iş bankası maximum premier kredi kartının tüm bilgilerini bulabilirsiniz.

Maximum Premier Kart Başvurusu

İş bankasından bir kredi kartı talep etmek isteyenler, bu kartı tercih ettiklerinde bir çok ayrıcalık ile karşılaşacaklarını belirtelim. En basit örneklerden bir tanesi ise kredi kartı sayesinde yurt dışında yapılan harcamalarda kur türüne göre borç yansıtmasıdır. Yani farz edelim ki, Almanya’da bunu kullanırsanız alman para birimi euro olduğu için kredi kartınızı euro olarak işleme almış olacaksınız. Bir diğer özelliği ise tüm maximum kredi kartlarının özelliklerini yansıtmasıdır. Visa sembolü kullanan maximum premier kredi kartında yapacağınız harcamaların tutarına göre maxi puan kazandığınız gibi, maximum üye iş yerlerinden bunları harcayabilirsiniz.

Maximum premier kart başvurusu yapmak isteyenler cep şubelerden yapabildiği gibi iş bankası iletişim numarası olan 0850 724 0 724 numarasından da yapabilir. 7/24 bu hizmet ile iletişim kurabilir ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Dilerseniz sizlere en yakın iş bankası şubesine uğrayarak, kredi kartı başvurusunda bulunmak mümkün.

Maximum Premier Kart Ücreti

Premier kredi kartında temaslı olup olmamasına göre ücret değişebilir. 2017 sonuna kadar gelen kredi kartı başvurularında yıllık bazda alınan kesinti yani aidat ücreti 78 TL dir. Bu ücret aslına bakarsanız çok olmamakla beraber, kredi kartı sayesinde limitleriniz dahilinde alamadığınız bir çok ürünü alıyoruz. Hali ile 8000 TL limitli kredi kartı olan bireylerin bir ürünü almak istediklerinde ceplerinde o kadar nakit parayı taşıyamadıkları için tek bir kredi kartı sayesinde dilediği kadar harcama yapabilir hatta bu harcamasını kredi kartı sayesinde taksitli bir şekilde ödeyebilir.

Bu gibi özellikler düşünüldüğünde maximum premier kredi kartı aidatı ne kadar olursa olsun hak eden bir tutara denk geldiğini söyleyebiliriz. Kredi kartlarında bulunan temaslı ödeme sistemi bize göre gereksiz olup, dolandırılma durumu söz konusu olduğu için maximum premier kredi kartı başvurularında temassız olmasına dikkat ediniz. Başvuru onaylanan bireylerin kredi kartını teslim aldıklarında harcama faiz tutarları merak edilebilir. Bunları da açarsak ;

Maximum premier kredi kartı faiz oranları 2017 yılı sonuna kadar

Alışveriş faiz oranları %1.84

Nakit avans faiz oranı %1.84

Gecikme faiz oranları %2.34

Maximum Premier Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Kredi kartını kurye ile tarafınıza gönderilmesi ortalama 7 gün sürmektedir. Kurye sizlere teslim ettikten sonra ortalama 24 saat içinde kredi kartınızın aktifleştirilmesi gerekiyor. Bunun için ya şubeye gitmeniz gerekiyor ya da iş bankası iletişim numarası olan 0850 724 0 724 aramanız gerekmektedir. Burada müşteri hizmetleri ile iletişim kurduktan sonra kartınız aktifleşiyor. Ancak sms yolu ile de kredi kartınıza şifre alabilirsiniz. Bunun için cep telefonlarınızın mesaj bölümüne SIFRE boşluk kredi kartının son 4 hanesi boşluk doğum yerinizi ve kredi kartının arka yüzündeki güvenlik kodunun ilk 2 hanesini yazıp 4402 e gönderiniz. Kredi kartının şifresini almak isteyenler bankamatiklerden de alabilir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin