Ana sayfa Banka Haber Alışverişin Yeni Adresi LC Waikiki

Alışverişin Yeni Adresi LC Waikiki

0
Alışverişin Yeni Adresi LC Waikiki

LC Waikiki, 1985 yılında Fransa’da doğmuştur çıkmış olduğu marka yolculuğu, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.

İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” sloganı ile bugün 23 ülkede 487 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.

LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.

Türkiye’de “2013’te Hazır Giyim Alanında En Beğenilen Şirket” seçilen grubun temelleri, Safranbolulu Dizdar ailesi ile Malatyalı Küçük ve Kısacık aileleri tarafından 1988 yılında atılmıştır.

Bugün, LC Waikiki Mağazacılık A.Ş.‘nin hisseleri Dizdar, Küçük, Kısacık ve Amouyal aileleri tarafından yönetilmektedir.

Bugünlerde oldukça canlı bir reklam anlayışıyla farkındalık oluşturma konusunda oldukça başarılı olan LC Waikiki bebek, çocuk, genç, erkek giyim ve bayan giyimde ciddi bir marka olan ve her geçen gün yerini sağlamlaştıran ve emin adımlarla hedeflediği noktaya doğru ilerlemektedir.

LC Waikiki neden bu kada büyüdü? tüm mağazaları neden hınca hınç dolu? Şimdi bunlardan geriye doğru gitmek suretiyle bir analiz yapmak gerekir.

Bundan 5-7 sene önce yani 2005-2007 yıllarında orta sınıfın çokta uğrayamadığı alışveriş yapamadığı, ulaşamadığı bir marka iken bugün itibarı ile her kesime hitap etmektedir, her bütçeye her talebe verecek bir cavabı, ürünü muhakkak LC Waikiki reyonlarında bulursunuz, güleryüzlü hizmeti de cabası.

Ürün iade konusunda kesinlikle sorun yaşamayacaksınız, ürünü aldınız evinize gittiniz beğenmedinizmi? Emin olun ürün değişimi ve iadesinde sorun çıkmayacaktır, yada ürün aldınız 10-15 gün kullandınız renk solması defo vb bir durum oldu, ürünü Antalya’dan aldınız siz İstanbulda’ki veya Ankara’daki bir mağazadan anında iade veya değişim yapabilirsiniz ki farura veya fişiniz yoksa bile emin olun sorun olmayacaktır.

Ancak eksikleri de yok değil, muhafazakâr kesime özellikle bayanlara yönelik ürün gamının güçlendirilmesi yararlı olacaktır.
Ancak en büyük başarısını atlamamak gerekir orta sınıfı da marka ile buluştur, iyi giyinmenin herkesin hakkı olduğunu sloganda bırakmayarak bizzat tatbik ederek büyük bir başarı kazanmıştır.
Bir husus daha vardır ki bir çok marka da LC Waikiki nin gittiği yoldan gitmeye başlamışlardır. Bu işten en çok tüketici kazanacaktır.

Evet ekleyelim ve yazımızı sonlandıralım “İyi giyinmek herkesin hakkı

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin