Kapalı

Kredim Akbank’ ta Ertelemeli Kredi

Akbank tarafından sunulan ve 2016 bahar dönemi kredi kampanyalarında neredeyse en uygun sayılabilecek bu ihtiyaç kredisini 1,25 aylık faiz oranları ile kullanabilir, kredi ödemenizi 3 ay erteleyebilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Krediniz Akbank’tan almanız mümkün olmaktadır. İhtiyaç Kredilerine Bahar kampanyası ile birlikte  Her türlü nakit ihtiyacınızı Akbank ihtiyaç kredisi ile zorlanmadan karşılayabilirsiniz. Ayda yalnızca 362 lira taksitle 10 bin lira, 542​ lira taksitle 15 bin lira tutarındaki ihtiyaç krediniz Akbank’ta Üstelik dilerseniz 3 ay erteleme seçeneğiyle birlikte ilk 3 ay ödemesiz şekilde kredinizi şimdi kullanın 3 ay sonra ödemeye başlayın.

kredim Akbank‘ta kredisine nasıl başvurulunur bankaya gitmeye gerek varmı derseniz, hemen şimdi Akbank.com’dan, 4442525 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredinizi  kullanabilirsiniz.

Şubeye gitmeden anında hesapta olan direkt kredi başvuruları bankada mevcut hesabı bulunan ve belgelerinde eksikleri bulunmayan Akbank müşterileri için geçerlidir. Yine Kredi Notlarının uygun olması gerekmektedir. diğer durumda bulunan kişilerin kredilerinin onaylanması durumunda banka şuebelerinden 1 saat içinde kredilerini kullanabilirler.

Kampanya Koşulları
Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.

Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur) Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur) Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.

Akbank.com, 4442525 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullandırımı ; T.C. vatandaşı, Akbank Direkt müşterisi veya Akbank Banka/ Kredi kartı sahibi ve Bankamızdaki kayıtlı bilgi/belgelerinde eksiklik bulunmayan mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.

e-Devlet Şifresi/Mobil İmza/Elektronik İmza/T.C Kimlik Kartı uygulamasıyla temin edilen “SGK Hizmet Dökümü”nün veya işverenden temin edilebilen “SGK Prim Ödeme Belgesi”

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top