Ana sayfa Banka Haber Kredi Kartı Kampanyaları

Kredi Kartı Kampanyaları

0
Kredi Kartı Kampanyaları
kredi kartı kampanyaları

Kredi Kartı almak , Kredi Kart Kampanyaları , Kredi Kartı vermek için değişik bankaların değişik önerileri var. Her bankanın değişen şart ve koşullarda kredi kartı verme imkanı var. Garanti Bankası BonusCard, Miles &Smiles, Flexi Cart, ve American Express kartları veriyor.

  Ücretsiz Uçuş imkanları veren Miles&Smiles kartı seyahat edenler için birebir.
  Bonus Card , formatı gereği harcamalarınızı dikkate alıyor. Harcama yaptıkça bonus kazanıyorsunuz Kazandığınız Bonusları da keyifle harcıyorsunuz….

Garanti Bankasının bir diğer kartı da American Express. Uluslararası seyahatlerde sizlere alış verişlerinizde %20 indirim sunuyor. FlexiCardise size ait kampanyaları yine sizin belirleyebileceğiniz imkanlar sunuyor.

Finansbank Card finans sizlere anında kredi çekme fırsatı sunmakla beraber, çektiğiniz nakit parayı taksitlere bölerek geri ödeme yapmanıza olanak tanıyor.

  Club Finans sağlık ve seyahat odaklı bir kart. Card finans Go kartı ise ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız için harcamalarınızı kontrol almanızı sağlamak amacıyla size uyarı veriyor.

Akbank ise Axess kredi kartıyla dünyanın neresinde olursanız olun yaptığınız harcamalarla sizlere chip-money çip-para kazandırıyor. Akbank’ın bir diğer kartı ise Wings.

Wings kart ile bol bol mil kazanıyorsunuz ve kazandığınız millerle seyahatlere çıkıyorsunuz.
Akbank’ın Fish-kartı ise farklı olanaklara sahip. Akbank-Boyner işbirliği ile Boyner’ den yaptığınız her 10 TL lik alışverişe bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Akbank Fish kart ile Boyner mağazalarından yaptığınız alış verişlerinizde sizleri başka sürprizler de bekliyor.

  İş Bankası müşterilere verdiği Maximum kart ile alış verişlerde maxi puan kazandırıyor. Çalıntıya karşı sizlere güvence sunan İş Bankası sizlere alış veriş ve kaza sigortası da yapıyor.

İNG Bank ise İNG Bonus kart veriyor. Diğer kartlar gibi harcamalarınızı puanlar ve bonuslar ile ödüllendirerek zevkli alış veriş yapmanıza yardımcı oluyor.

  Yapı Kredi Bankası müşterilerine Adios kart ve World Kart veriyor. Adios kart tahmin edebileceğiniz gibi sizlere ücretsiz ulaşım imkanları ve ücretsiz konaklama imkanları sunuyor. World Kart ise sizlere yaptığınız her alış veriş için World Puan kazandırıyor.

  bilindiği üzere kredi kartları doğru ve amacı doğrultusunda kullanıldığı sürece hayatımızı kolaylaştırır, aksi halde sıkıntılara sebeb olacağı aşikardır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin