Ana sayfa Banka Haber Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

0
Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

KREDİ KARTIYLA PRİM ÖDEMESİ

Günümüzde kredi kartlarının yoğun olarak kullanılması ve bu kredi kartları ile yapılan ödemelerin çoğu yerde zamandan tasarruf sağlaması nedeniyle, SGK ve T.C. Ziraat Bankası aralarında yapmış oldukları protokol ile SGK prim ödemesinde kredi kartı sahiplerine büyük bir kolaylık sağlayacak projeye imza atmışlardır.

Kredi kartıyla SGK prim ödeme kolaylığı ile SGK Müdürlüklerinde sıra beklemekten ve zaman kaybetmekten kurtulunmuş olundu.

Kredi Kartı ile SGK prim ödemesi yapmak için hemen BURAYA TIKLAYINIZ.

Kartı ile SGK Prim Ödemeleri

KREDİ KARTI İLE SGK PRİM ÖDEMESİ NASIL YAPILIR?

Kredi kartı ile SGK prim ödemeleri için kurumun resmi internet sitesinde yer alan uygulamanın kullanılması gerekmektedir. Kredi kartı ile prim ödeme işlemleri sadece T.C. Ziraat Bankası kredi kartları ile değil diğer bankalara ait kredi kartları aracılığı ile de ödenebilmektedir. Gecikmiş Ssk prim ödemeleri de yine kredi kartı ile ödenebilmektedir. Uygulama sayesinde daha önce ki dönemler de yapılan ödemelere ait dekontlarda yine bu uygulama sayesinde alınabilmektedir. Kredi kartı ile Sgk prim ödemesi yapabilmek için T.C. Kimlik Numarası, Ssk Sicil No ya da Vergi Kimlik Numarası girilmelidir. Ardından da sorgulama ve ödeme yapılacak olan sorgulamanın seçilmesi gerekmektedir. Yapılacak olan ödemeye göre buradan işlemin seçilmesinin ardından güvenlik kod doğrulaması için ilgili alan doldurulmasının ardından sorgulama işlemi ve ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin