Ana sayfa Banka Haber Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim?(PARA BULMA YÖNTEMİ)

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim?(PARA BULMA YÖNTEMİ)

0
Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim?(PARA BULMA YÖNTEMİ)
kredi başvurusu

Kredi çıkmıyor konusu çoğu bireyler tarafından takip edilmektedir. Bankalara kredi başvurusu yapıp, kredi çıkmadığında nasıl para bulabileceğini buradan öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz. Para bulmak sanıldığı kadar zor olmamakla beraber, doğru ve hızlı yatırımlar ile parayı katlayabilir ve az bir sermaye ile daha hızlı para kazanabilirsiniz.

Para Bulma Yöntemi

Öncelikle yakın çevreden başlayalım zira başkasından istemek yerine yakın akrabalar (amca, dayı, teyze, abi vb.) devreye alınarak talep edilen tutarları bir borç olarak alabilirsiniz. Genelde borç isterken yakın sürede ödeyeceğinizi belirtmeniz sizler açısından daha olumlu karşılanmasını sağlar.

Bir sonraki yöntem ise bankalar olup, banka kredileri gelmektedir. Ancak buradan onay almayanlar bankaların verdikleri kredi kartında bulunan nakit avansa yönelebilir. Taksitli nakit avans çekerek kredi kartının limiti dahilinde parayı çekebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken ise çekilen tutarın faiz karşılığında verilmesidir. Yani nakit avans faizleri %2 den başladığını unutmayalım.

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim?

Nakit avans dışında yine kredi kartınız var ise kuyumculardan altın satın alarak, başka bir kuyumcudan hızlıca bozdurabilirsiniz. Burada yine dikkat etmeniz gereken etken bozulan altın ile satın alınan altın fiyatları arasındaki farktır. Genelde kuyumculardan döviz alım satımında +1 TL fark oluyor. Ancak altın gibi önemli araçlarda tutarlar değişebilir. Bunlara ek olarak kredi kartınız ile cep telefonu satın alabilir, bunu aynı oranda kırdırabilirsiniz. Sıfır cep telefonlarında kesinti miktarı en fazla 300 TL olup buna da dikkat etmeniz sizlerin yararınadır.

Üzerinize kayıtlı araba veya ev var ise, bunu ipotek ettirme karşılığında bankalardan %70 değerine kadar kredi kullanabilirsiniz. Misal 200 bin TL lik eviniz var ise 140 bin TL kredi çekebilirsiniz bankalardan. Bu konuda bankalar oldukça fazla rağbet gördüğü için kullanıcı başvurularında ince eleyip sık dokumakta. Ancak ipotek işin içine girdiğinde başvurular hızlı sonuçlanır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin