Ana sayfa Banka Haber Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim? (HIZLI YÖNTEM)

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim? (HIZLI YÖNTEM)

0
Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim? (HIZLI YÖNTEM)
kredim onaylanmıyor

Para bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar ; kredi çıkmıyor bana nasıl para bulabilirim, hızlı yöntemi nedir diye arayış içinde iseniz aşağıdaki yöntemler ile kolayca para bulabileceksiniz. Bildiğiniz gibi para bulma konusunda en etkili yollardan biri yani başvurduğumuz yerler arasında ilk sırada bankalar gelmektedir.

Nasıl Para Bulabilirim?

Elinizde çek veya senet var ise ilk etapta faktöring şirketleri ile bunları bozdurma yoluna gidebilirsiniz. Tabi her faktöring şirketleri belirli komisyonlar dahilinde çek veya senetleri bozma yoluna gidecektir. Bu nedenle senet tutarı ile komisyon miktarı arasındaki orana dikkat ediniz. Çek veya senetin zamanı gelmediği halde bozdurma işlemini yapabilirsiniz ve elinizde nakit para olacaktır bu vasıta ile. Ancak elinde senet veya çek olmayanlar neler yapabilir işte diğer detaylar!

Birçok firma senetle telefon veya ürün satışı yapmaktadır. Bu firmalar genelde beyaz eşya firmaları da olabilir. Evkur, arçelik vb. büyük ticaret mağazaları ile senet ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak her firmanın şartları değişken olabilir. Bu nedenle senet ile alışveriş yaparken şahsın kişisel bilgileri baz alınabilir. Senet ile hatta kredi kartı ile de sıfır cep telefonu satın alarak belirli tutarda indirim sağlayarak başka mağazalara satmak mümkün. Örnek vermek gerekiyorsa ; iphone 7 markasını 4000 TL den alıp başka bir mağazaya 3400 TL ye satmak mümkün. Senet ile para bulma konusunda yakın kişilerden almanız önerilir. Ayrıca boş senete kesinlikle imza atılmamalıdır.

Kredi Onaylanmıyor Nasıl Para Bulabilirim?

Acil para lazım diyenler sizlere kredi onayı almadığınız halde nasıl kredi alabileceğinizi detaylıca belirteceğiz. Genelde aracı kurumlar dahilinde kredi alabileceğinizi belirtelim. Sizler bankadan onay almadığınızda bu firmalar devreye giriyor belirli komisyon karşılığında kredinizi onaylatıyor.

Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta ilgili firmanın onaylama karşısında ne kadar tutar sizlerden alacağıdır. Yani kredi miktarının %10 altı olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde faiz de işin içine girmesinin ardından ağır bir tutar karşınıza çıkabilir. Sonuç olarak bakıldığında senet ile telefon alıp satma konusunda ülkemizde bir çok birey ne yazık ki bu yola başvurmaktadır. Banka kredileri aslında sizlere en faydalı olandır diyebiliriz. Gerek vade süresi gerekse de faiz seçenekleri dahilinde legal bir şekilde banka kredisi başvurusu yaparak para bulmak faydalıdır. Tefecilere bulaşmadan para bulma konusunda eş ve dostlardan da yardım talep edebilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin