Ana sayfa Banka Haber Krdmd Hissesi Ne Olur 2017

Krdmd Hissesi Ne Olur 2017

0
Krdmd Hissesi Ne Olur 2017
krdmd hisse analizi

Bist 100’de en çok tercih edilen hisselerden bir tanesi olan Kardemir hissesi KRDMD için kısa ve orta vade analizler ile beraber yorumlarımızı paylaşmak istedik. Bildiğiniz gibi borsadan para kazanmak veya bıraktığınız paranın değer kazanmasını istiyorsanız önceliğiniz çok güvenilen ve getirisi yani beklentisi olan hisselere yönelmenizdir. Borsa’da A,B,C,D ve E grubu hisselerin olduğu ve bunlarında riskli gruba göre sınıflandırıldığını belirtelim. En riskli grup E olup, 1 günde paranızın bitmesine neden olabileceğinin de altını çizelim. Bu nedenle yatırımcılar genelde A grubuna yönelmeleri tavsiye edilir.

Krdmd Kısa Ve Orta Vadeli Teknik Analizi

Kardemir şirketi ülkenin önemli bir sanayi kollarından bir tanesi olan demir çelik kategorisinde hizmet vermektedir. Önemli bir şirket olup ülkenin hemen her yerine demir çelik satışı yapılmaktadır.

Analizlerde 1.15 seviyesinin oldukça ideal konumda olduğu görülüyor. Bu hissede dikkat etmeniz gereken noktalardan biri teknik analizlerde pozitif indikatörleri renk tonunun yakalanmasıdır. Yani yeşil ışık yakıldığında bir hedef bırakılması gerekiyor ve indikatörleri yandığında hedefleri yakalıyor. Bildiğiniz gibi bir hisse sürekli artmaz veya düşmez. Belirli günlerden sonra dinlenmeye geçer. Bu gibi hisselerde de dinlenme söz konusudur. Orta vade için hedef dip fiyatı 1.12 olmakla beraber (Altında kalırsa satış olabilir) , 1,15 seviyenin üzerinde kalırsa ana hedef noktaları 1,30 – 1,48 – 1,59 TL şeklinde sıralanabilir.

krdmd hisse analizi 300x194 - Krdmd Hissesi Ne Olur 2017
krdmd hisse analizi

Yukarıdaki grafikte 1 aylık periyotlarda alındığında dip seviyenin pozitif sinyal ürettiği görülüyor. Yani beklentilere paralel olarak hedef seçilebilir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin