Ana sayfa Banka Haber Kosgeb Çalışma Saatleri 2017

Kosgeb Çalışma Saatleri 2017

0
Kosgeb Çalışma Saatleri 2017
kosgeb mesai saatleri

Kosgeb hakkında merak edilenlerden en önemlisi çalışma saatleri 2017 takvimi ve buna bağlı olarak kosgeb öğle arası saatlerinin ne zaman olduğudur. Kosgep bildiğiniz gibi küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri oluşturulması konusunda gerek eğitim gerekse de maddi anlamda imkanlar tanımaktadır. Son yıllarda haberlerde çıkan esnafa faizsiz kredi, girişimcilere hibe kredi konularında kosgeb üzerindeki imkanlar daha da artmaktadır.

Kosgeb Çalışma Saatleri

Kosgeb il müdürlüklerine giderken en önemli sorunlardan biri mesai saatleri arasına denk gelmemeniz. Yani saat 12,30 da orada bulunduğunuzda bir bakmışsınız mesai bitmiş veya öğle arası mesaisi başlamıştır. Hali ile 1 saat orada beklemek sinirlerin çıkmasına vesile olabiliyor bir de işiniz üst üste gelmiş ise daha da kötü sonuçlar çıkabilir. 2017 kosgeb mesai saatleri için bilgilendirmek istediğimizde aşağıdaki saatlere önem vermeniz gerekiyor. Ek olarak kosgeb tüm illerde çalışma yani mesai saatlerinin aynı olduğuna dikkat edelim. Öğlen arasına takılmamak için işlemlerinizi erken saatlerde yapmanızı öneriyoruz.

Kosgeb daha önceleri vatandaşlara 50.000 Hibe ve 100.000 Kredi ile kosgeb iş kurma desteği sunduğunu belirtelim. Kosgeb il müdürlüğüne giderken yanınızda esnaf iseniz kaşeniz kesinlikle olmalı. Zira yasal bir işlemde kosgeb personelleri sizlerden kaşenizi talep ederek tüm işlemlere başlamaktadır. Bu nedenle onca yolu giderken TC kimlik kartınızı ve kaşenizi yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Kosgeb Mesai Saatleri 2017

Sabah Çalışma Saatleri: 08.00 – 12.00
Öğlen Tatili Saatleri: 12.00 – 13.00
Öğleden Sonra Çalışma Saatleri: 13.00 – 17.00

Kosgeb’ ın açılış saati nedir?
Kosgeb Saat 08:00 da açılıyor.

Kosgeb’ ın kapanış saati nedir?
Kosgeb saat 17:00 da kapanıyor.

Kosgeb’ ın öğle tatili saati nedir?
Kosgeb öğlen 12:00 ile 13:00 saatleri arasında kapalıdır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin