Ana sayfa Evde Bakım Parası Kasım 2017 Evde Bakım Parası Ne Zaman Yatacak?

Kasım 2017 Evde Bakım Parası Ne Zaman Yatacak?

0
Kasım 2017 Evde Bakım Parası Ne Zaman Yatacak?
kredi kartı nakit avans

Kasım 2017 evde bakım parası yattı mı konusunda edindiğimiz bilgiler doğrultusunda bakım maaşlarının ne zaman yatacak sorusuna yanıt vermek istedik. Zira ekim ayının bakım maaşları yatmış olup, bakım parası alanlar bir sonraki ay yani kasım 2017 evde bakım parası ne zaman yatacak sorularını bizlere yöneltmekte!

Kasım 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Kadar?

Bakım maaşlarının giderek arttığı dönemlere geliyoruz zira ocak ayından itibaren bakım maaşlarında ciddi bir artış söz konusu olacak. Bakım hizmetleri kapsamında engelli bireylere bakan yakın akrabaların almış olduğu bakım maaşları, her ay ödenmesine rağmen ne yazık ki düzenli bir ödeme günü söz konusu değildir. Nedeni araştırılmaya dursun çoğu illerin bakım maaşları belirli günlerde yatıyor bazı illerin ise ayın 20 sine kadar uzayabiliyor. Bu durum bakıcı aylığı alan bireylerin canını sıkmakla beraber ilgili komisyonun artık yeni bir düzenlemeye geçmesi bekleniyor.

Bakım maaşları kasım ayı 2017 tarihi itibari ile 1027 TL olup, önümüzdeki ocak ayındaki maaşlardaki artıştan bu gibi maaş türlerinin de etkilenmesi beklenmekte. Ülkemizde bakıcı maaşı alanların sayısı giderek artmakta olup bu sayısı 420 bin kişiye ulaştı. Engelli bireylerin durumlarına bağlı olarak destek olma amacı ile bakımını üstlenen bakıcıların, kişisel durumlarında da bir takım faaliyetlerin yapılacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Kasım 2017 Evde Bakım Parası Ne Zaman Yatacak?

Sosyal hizmetler kapsamında ve Ziraat bankası idari departmanlarından edinilen bilgiler ışığında, kasım 2017 ayının bakıcı maaşlarının ödeme tarihleri 10 kasım 2017 de başlayıp, 24 kasım 2017 gününe kadar devam etmesi beklenmektedir. Konu hakkında güncel bilgiler geldiğinde buradan açıklayacağımızı belirtelim.

Bakım maaşı alanlar ayrıca kredi kartı ile hızlıca nakit avans çekebilirler. Nakit avans çekimlerinde kredi kartın limitinin yarısına kadar çekilebilen nakit avans parası ile ihtiyaçlarını karşılayabilir. Diyelim ki, kredi kartınızın limiti 3500 TL ise nakit avans çekim limitiniz de yarısı oluyor yani 1750 TL. Üstelik bu çekimlerde taksitli nakit avans da çekebileceğinizi unutmadan belirtelim.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin