Kapalı

İzmir Kamera Sistemi 7 24 Güvenlik Sizinle!

İzmir kamera sistemi 7 24 güvenlik kamerası teknolojileri de günden güne gelişmekte olan ve son zamanlarda artık günlük yaşamın her noktasına giren kamera sistemleri olmuşlardır. Güvenlik kamerası artık güvenliğin dışında her işte kullanılır hale gelmişlerdir. Sadece adları güvenlik kamerası kalmıştır. İsminin bu şekilde olması eskiden güvenlik dışında hiçbir amaç için kullanılmamalarıdır. Artık her alanda farklı hizmetler sunan kameralar biraz inceleyelim.

1- İzmir Apartman Kamera Sistemi

izmir apartman kamera sistemi - İzmir Kamera Sistemi 7 24 Güvenlik Sizinle!

İzmir Kamera Sistemi olarak apartmanınıza sizin istedikleriniz doğrultusunda kurduğumuz kamera sistemleri ile güvence altına alabilirsiniz. Bina ve oto park giriş çıkışlarına montajın yaptığımız kamera sistemleri ile her şeyi kayıt altına alabilirsiniz. Bu da dışarıdan gelen kötü niyetli kişilerin önüne geçmenize yarayacaktır. En çok şikâyet alınan konulardan biri olan asansörlerin pis ve kötü kullanımının da önüne geçiyorsunuz ya da otoparkta arabanıza çarpan biri artık çarpıp kaçamıyor. Otoparkta araç içinde unuttuğunuz değersiz fakat değerli gibi görünen eşyalarınız içinde camınız kırılmasın diye güvenlik kamerası apartman ve siteler için olmazsa olmazların arasındadır.

2- İzmir Fabrika İş Yeri Güvenlik Kamera Sistemleri

izmir fabrika güvenlik sistemleri - İzmir Kamera Sistemi 7 24 Güvenlik Sizinle!

Bu sistemler fabrika ya da daha farklı küçük veya büyük ölçekli işletmelerde kullanılırlar. Kurulan bu sistemler geçmişe dönük kayıt saklarlar. En büyük amaçları fabrikanın güvenliğinin yanı sıra iş güvenliğinin sağlanmasıdır. Olası bir kaza anında kameralar kayıtta ise iş verenin söylemi ya da öğrettiğinin dışında hareket ederek kazaya sebep olup olmadığını anlamaktır. Çünkü eskiden herhangi bir iş kazasında ne olursa olsun iş veren haksızdı ve tüm tazminatları fazlasıyla ödemek zorunda kalıyordu. Özellikle ağır sanayi de iş verenler işçilerin hatalarından dolayı kaynaklanan kazalarda da çok yüklü tazminatlar ödüyorlardı. Son yıllarda artık bu ortadan kalktı diyebiliriz. Bu sayede çalışanlar artık daha dikkatli ve kurallara daha özen gösterir hale geldiler. Ayrıca iş yeri kamera sistemleri ile mesaiden kaçan, görevini iyi yapmayan personeller de takip edilebiliyorlar. Bu sayede de başında amir olmasa da kimse işten kaytaramıyor.

3- İzmir AHD Kamera Sistemleri

izmir ahd kamera sistemleri - İzmir Kamera Sistemi 7 24 Güvenlik Sizinle!

İzmir Kamera Sistemi olarak bu konuyu sizlere açıklamak isteriz. AHD kamera sistemlerinin açılımı Analog HD kamera anlamına gelir. HD ise yüksek çözünürlük anlamına gelmektedir. Analog HD kameralar eski tip analog kameraların yerini alan, tek damar bir görüntü kablosu üzerinden görüntü sinyali aktaran kameralardır. En büyük farkı eski kameralara nazaran çok daha net bir görüntü sunmalarıdır. Ayrıca gece görüşü de opsiyonel değil standart olarak üretilmeye başlanmıştır. Önceden analog kameralara gece görüş eklemek için harici gece görüşü kullanılırdı. Harici gece görüşü de ekstra bir maliye çıkarırdı. Gene önceden kameralar suya ve toza dayanıklı değildi. Bu dayanıklılığı sağlamak için Housing denilen kamera koruma aparatı kullanılırdı ki bu kameradan daha yüksek maliyetli bir parçaydı. Yeni çıkan AHD güvenlik kameralar sayesinde tek bir kamera içerisinde hem suya hem toza dayanıklılık hem de gece görüşünü sahiptirler.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top