Ana sayfa Kredi Kartları İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru (Öğrencilere Özel Kredi Kartı)

İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru (Öğrencilere Özel Kredi Kartı)

0
İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru (Öğrencilere Özel Kredi Kartı)
isbank kredi karti basvurusu

Kredi kartı başvuru yapmak isteyenlerin büyük çoğunluğu, öğrenciler olmaktadır. Zira öğrencilerde ekonomik sorun daha fazla. Parasızlık içinde kalanları düşününce kredi kartları onlar adına kurtarıcı bir görev durumunda. İşte üniversiteli kredi kartı başvurusu ile üniversiteli öğrencilere büyük avantajlar sunacak.

Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

Öğrenciler için kredi kartı ne kadar önemli görünse de, masrafı olmayan bir kartın olması daha da avantajlı olacaktır. Özellikle aidatsız kredi kartı veren bankaları sıkıca araştırmakta fayda var. Bildiğiniz gibi aidatlı kredi kartlarında her 6 ayda bir veya yılda bir kez olmak üzere masraf kesiliyor. Bu da minimum 85/120 TL arasında değişen tutarlarda karşımıza çıkıyor. Öğrenci zaten parasız, üstüne bir de kart masrafı çıkınca toptan batma ihtimali yüksek. Bu nedenle çoğu bankalar öğrencilere özellikle üniversite öğrencilerine aidatsız kredi kartı veya masrafı olmayan banka kartı sunar.

Sizlerde işte üniversiteli kredi kartı başvuru aşamasında kartın faiz oranlarına bakabilir, hızlıca başvuru yaparak kartınızın adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Öğrenciler işte üniversiteli kredi kartı başvuru sonucu öğrenme aşamasında ise bankanın iletişim kanallarından destek alarak, konu hakkında yeterli bilgi alabilir.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

isbank kredi karti basvuru sonucu ogrenme - İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru (Öğrencilere Özel Kredi Kartı)
kredi kartı sonucu öğrenme

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/kredi-karti-basvuru-takip/Sayfalar/kredi-karti-basvuru-takip.aspx

Yukarıdaki adres üzerinden kart başvurusu yapan bireylerin, aşamalı olarak kartın durumuna bakılması sağlanabilir. Karta başvuru aşamasında, cep telefonu numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz. Bir çok kişi ise alacakları bu kredi kartın özelliklerini merak etmektedir. Zira masraf oranları var mı, yok mu? Bunun gibi bir çok etkeni araştırma gereği duyabilir. Bu kartın özelliklerine bakmak istersek; 18 yaş ve üzerindeki bireylere veriliyor. Özellikle üniversite öğrencilerine sunulmaktadır. İş bankasının diğer kartlarında olduğu gibi maksimum gibi tüm avantajları sunar. Özellikle maxipuan kazanmak isteyenler bu karta başvuruda bulunabilir. Hem taksitli alışveriş hem de indirimli fırsatlar sunar. Siz de öğrenci iseniz yalnızca öğrenci kimlik belgeniz ve nüfus cüzdanınızla İş’te Üniversiteli kredi kartına sahip olabilir, ayrıca kart sahiplerine özel avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin