Ana sayfa TOKİ İstanbul Başakşehir TOKİ Kura Sonuçları Açıklandı Kazananlar 20 Mart 2020

İstanbul Başakşehir TOKİ Kura Sonuçları Açıklandı Kazananlar 20 Mart 2020

0
İstanbul Başakşehir TOKİ Kura Sonuçları Açıklandı Kazananlar 20 Mart 2020

İstanbul Başakşehir Toki kura sonuçları kazananlar 20 Mart 2020 tarihinde Saat: 10:00 ‘da noter huzurunda Corona virüs salgını tedbiri çerçevesinde seyircisiz olacak çekildi ve hak sahipleri evlerine kavuştu.

Türkiye ‘de corona virüs vakalarının artması sebebiyle Türkiye Sağlık Bakanlığı bir çok önemlemler aldı. Bunun neticesinde birçok işyeri çalışmalarını home office şeklinde sürdürmeye başladı. Toplu alanlarda mümkün olduğunca kimsenin bulunmaması yönünde Bakanlıktan gelen tedbirleri halkımız ve kurumlar sıkı olarak uymaktadır. Corona vakalarının artmaması adına yapılacak olan etkinlikler ve faaliyetler ya ertelendi yada seyircisiz olarak devam edildi. Buna futbol müsabakaları da dahil.

Toki kura sorgulama için tıklayın : https://www.toki.gov.tr/satis/tr/kura/

Toki Canlı Kura Sonuçları 20 Mart 2020

Corona virüsü vakasının Türkiye ‘de 98 ‘e çıkmasının bu önlemlerin ne denli büyük önem arz ettiğini göstermektedir. İstanbul Başakşehir Toki kuralarının bu yüzden ertelenmesi yerine seyircisiz olarak çekilmesine karar verildi.

Seyircisiz olarak yapılacak Toki kura sonuçlarını nereden öğrenirim? diye soran ziyaretçilerimiz için ;

Toki canlı kura sonuçları hesaplarından anlık olarak yayınlanacağının haberini vermek isteriz.

Bu dönem ki toki kayıt ve kuralarını kaçıranların üzülmemesini tavsiye ederiz.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinesi, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın destekleriyle “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut projesi başladı“

Toki İstanbul Başakşehir Kura Kabul Edilenlerin Tam Listesi

Toki başvurunuz geçerli olup olmadığını öğrenmek için aşağıda paylaşmış olduğumuz 2+1 ve 3+1 olmak üzere toki konut başvurularınızın sonuçlarını incelemeniz önemlidir.

Yüzlerce ismin yer aldığı bu listelerde Adınızı bulmak için CTRL+F (CTRL tuşuna basılı tutarkan F tuşuna basın.)tuşlarına bastığınızda çıkan arama yerine adınızı ve soyadınız yazınız ortalama 7-8 saniye sonra listede adınız varsa size gösterecektir.

Yine mobilden giren ziyaretçilerde listede adını bulmak için kullandıkları telefonlardan;

  • iPhone kullanıcıları tarayıcıda aşağıdan paylaş butonuna basarak çıkan menüyü yukarı kaydırarak sayfada bul sekmesine tıklayarak sorgulama yapabilir.
  • Android ve diğer telefonlar için toki sorgulamalarını tarayıcıdan yine sayfada bul özelliğini bularak aramalarını gerçekleştirebilir.

Başakşehir 20 Mart 2020 Toki Kazananların Listesi

Toki kura kazananların listesi çekilişin ardından toki tarafından yine liste olarak sunulacaktır. Başvurunuz kabul edilenler listesinde yer alması dahilinde çekiliş ve kuraya katıma hakkı kazanırsınız. 20 mart 2020 tarihinde TOKİ kuraların noter eşliğinde Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarından canlı olarak paylaşılacağını duyurdu. Bu adreslerin bilgilerini yukarıda paylaştık.

Çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından TOKİ kura kazananların tam listesi yine sitemizden paylaşılacaktır. Bu yazımızı takip ederek son gelişmelerden ve 2+1, 3+1 kura kazananları listesine hızlıca ulaşmak için sayfamızı kayıt edin.

Başakşehir TOKİ Kura Sonuçları en kısa sürede tam listesini sitemiz üzerinden duyurmuş olacağız.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin