Ana sayfa Banka Haber İşsiz Olanlara Kredi Veren Bankalar Var Mı?

İşsiz Olanlara Kredi Veren Bankalar Var Mı?

0
İşsiz Olanlara Kredi Veren Bankalar Var Mı?
hibe kredi

Bankaların hemen hepsi işsiz olsanız dahi kredi onayı verebiliyor. Bu yüzden işsizlere kredi veren bankaların olup olmadığına bu yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabileceksiniz. İşsiz kalanlar veya hiçbir işe sahip olmayanlar artık bankaların kredi başvurusuna ön onay alarak, şube içinde kredi alabilir.

KİMLİK NUMARANIZIN OLMASI YETERLİ

Kredi almak için çoğu bankadan gelir belgesi ve sigorta poliçesi istendiğini duymuşsunuzdur. Ancak bunların yanında yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızla kredi çekebileceğiniz birkaç banka da bulunmaktadır. Kredi ön onayına girmek isteyenler TC numaranız dahilinde internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için her hangi bir bankanın kredi kampanyasına başvuru kabul edilir.

HANGİ BANKALAR MAAŞ BORDROSU OLMADAN KREDİ VERİR

Bunlardan biri Akbank’tır. Bir diğeri de Garanti bankasıdır. Bunun için işsizlik maaşı alıyor, işe yeni başlamış, ya da yeni bir iş kuracak olmanız yeterlidir. Bu kredi aynı zamanda ödenemeyen borçlar için de çekilebilmektedir. Kredi miktarı banka görevlisiyle karşılıklı olarak belirlenebilir.

Bankaların çoğu artık gelir belgesiz veya kefilsiz olarak anında kredi sunabiliyor.

GELİRSİZ KREDİ ÇEKMEK İÇİN NE YAPMAK GEREKİYOR

Peki bu işlem nasıl olur? Eğer bir eviniz ya da arabanız, dükkanınız var ise bankaya bunun belgesini iletmeniz yeterli olacaktır. Bu mülkler ipotek edilir ve size mülkün hemen hemen edeceği değer kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden başvurularda her hangi bir evrak veya kefil aranmıyor!

KREDİNİZ 2 YA DA 3 GÜN İÇİNDE ÇIKAR

Hali hazırda para eder bir mülke sahip olduğunuz için de krediniz büyük olasılıkla 2 gün içinde çıkacaktır. Böylece çektiğiniz krediyle borçlarınızı ödeyebilir, ya da yeni bir iş kurabilir ve nihayetinde yavaş yavaş kredinizi yatırabilirsiniz. İpotek ile alınan kredilerde faiz oranı biraz daha yüksek olmaktadır. İnternet üzerinden kredi başvurularında anında kredi gibi hemen kredi çıkar.

KREDİNİZİ 3 AY ÖDEMEZSENİZ SIKINTIYA DÜŞEBİLİRSİNİZ

Ancak belirtmekte fayda var ki üst üste 3 ay ödenmeyen kredilerde ciddi faiz oranları devreye girmekte ya da alacağı tahsil etmek için mülkünüzün satışı gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden en azından 3 ayda bir kredi taksidinizin ödemesini gerçekleştirmeniz gerekir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin